ПІДСУМКИ РОБОТИ МИНУЛОГО РОКУ І ПЛАНИ НА МАЙБУТНЄ

Голова Путивльської районної державної адміністрації А.І.Косовський взяв участь у звіті Яцинського сільського голови про роботу за 2012 рік

До складу сільської ради шостого скликання людьми були обрані соціально активні депутати, небайдужі до життя своїх земляків, які допомагають сільській владі у вирішенні всіх насищених питань. Солідну допомогу на облаштування села - субвенція в сумі більше 102 тисяч грн. на ремонт сільського будинку культури - була отримана від районної влади.

Основний інвестор, який працює на території сільської ради, ТОВ «Путивльагростандарт», за земельні паї, орендовані у населення, розраховується вчасно, орендна ставка склала 3% і 3,5% (за невитребувані паї). У недалекому майбутньому планується підвищити орендну плату за землю до 4% . Також більше 7 тисяч спонсорської допомоги сільська рада отримала від ССК «Ярославна», який працює зі здавачами молока в тутешніх приватних господарствах. – зазначила Яцинський сільський голова Н.В. Мозгова.

У с. Яцино працює клуб, тут розміщена багата на літературу і періодику сільська бібліотека. У клубі займаються гуртки, є своє творче об'єднання.У селі знаходяться фельдшерський пункт, аптека, що дуже важливо для здоров'я людей, адже значна частина населення - люди похилого віку, пенсіонери. Не забуті і пенсіонери, які проживають на територи сільської ради: ця категорія населення повною мірою охоплена комплексом соціальних пільг – поінформувала Н.В. Мозгова.

Під час обговорення відбулася відверта розмова про життя, труднощі та надії цих людей.

Активно було обговорено соціально-економічну ситуацію на території сільської ради, вивчено проблемні питання і шляхи їх вирішення.

Про непросту демографічну ситуацію, потреби і труднощі, безробіття і занижені ціни на сільгосппродукти, особливо на молоко, знають керівники не тільки району і області, де вже створена спеціальна робоча група з проблем відродження північних районів Сумщини. Про це відомо і в Уряді, завдяки народному депутату, обраному нашими людьми, А. Л. Деркачу, який також очолює колегію радників Прем'єр-міністра Миколи Азарова, і проблеми української глибинки активно піднімаються сьогодні в Уряді не без його наполегливої в цьому участі. І вони будуть вирішуватися – запевнив Анатолій Косовський.

Голова райдержадміністрації А І. Косовський поінформував присутніх про позитивні зміни, які сьогодні відбуваються в районі, за підсумками розвитку за минулий рік що перемістився з 16 на 6-е рейтингове місце в області. Це стало можливим завдяки сильній команді керівників, що сформувалася в районі, і здатна вирішувати задачу розвитку регіону. Показником цього, як зазначив А. І. Косовський, є те, що до провідних фахівців районних соціальних служб, які приїхали в село, у людей практично немає питань і претензій до їх роботи.

На поточний рік на розвиток нашого району урядом вже виділено 5 млн грн. І ці кошти будуть освоєні з користю для людей.