РЕВ'ЯКИНЕ - ЧЕТВЕРТЕ РЕЙТИНГОВЕ МІСЦЕ ЗАСЛУЖИЛИ

На минулому тижні тут відбувся звіт сільського голови про роботу в минулому році. Слухачі - депутати, актив села, жителі і гості, голова райдержадміністрації А. І. Косовський,  керівники та  провідні спеціалісти районних служб.

На території двох сіл в Рев'якине і Мишутине  сьогодні проживають 325 жителя, бюджет минулого року виконаний на 131% - а це майже 538 тисяч гривень. Поставлені перед сільській владою завдання, всі проблеми і життєві питання активно допомагали вирішувати 12 депутатів, що представляють практично всі соціальні прошарки населення, що проживає в цих селах - від педагогів до пенсіонерів. Зроблено за минулий рік чимало: це ремонт адміністративної будівлі, фельдшерського пункту і сільського клубу, нові меблі і комп'ютери, ремонт водопостачання і новий водопровід в Рев’якінській школі, ремонт колодязів в с. Мишутине і зміцнення місцевої пожежної команди  -  доповіла у своєму звіті сільський голова С. В. Васильєва.

Вирішувати ці завдання сільській раді допомагав і місцевий інвестор ТОВ «Агріпорт-Норд», укладений з цим підприємством соціальний договір дозволив провести цілий ряд потрібних для села робіт - від встановлення нових насосів на водонапірній башні до ремонтів сільських вулиць. Завдяки «Газелі», яку надає підприємство, люди можуть поїхати в церкву, на екскурсію або якусь іншу організовану поїздку.

Як заявила сільський голова, четверте рейтингове місце серед сільських рад району - це заслуга не тільки працівників сільської ради і депутатів, але і всіх жителів, небайдужих до долі своєї малої батьківщини. За що вона всім їм глибоко вдячна.

На поточний 2013 рік плани розвитку території також вже відомі. Одне з найважливіших - вуличне освітлення, нове опалення в клубі, завершення ремонту фельдшерського пункту, придбання нових запасних насосів на водогін.

Під час обговорення звіту, вже традиційно голова райдержадміністрації А. І. Косовський розповів про зміни, які відбуваються в усьому Путивльському районі і в Сумській області. Це ремонти доріг, клубів у селах району, і районного будинку культури, відремонтовані відділення районної лікарні та вуличне освітлення в місті та селах.

Це рішення завдань, поставлених губернатором, по створенню зерно - і овочесховищ для збереження високих урожаїв, які в нашій області навчилися вже стабільно вирощувати. Одна їх завдань губернатора - відірвати дітей і підлітків від телевізорів і комп'ютерів і вивести на спортивні майданчики і стадіони. І робота над цим ведеться сьогодні не тільки в обласному центрі, але і в нашому районі.

Активно було обговорено соціально-економічну ситуацію на території сільської ради, вивчено проблемні питання і шляхи їх вирішення. Всі  питання і проблеми з допомогою команди фахівців і керівників соціальних служб, яка склалася в нашому районі,як заявив голова райдержадміністрації Анатолій Косовський, цілком вирішуються. І вони будуть вирішуватися.