За інформацією Сумського обласного центру з гідрометеорології

За інформацією Сумського обласного центру з гідрометеорології станом на 15 квітня 2013 по всій території хмарна погода, спостерігається повільне сніготанення. Температура повітря становить близько 3-7° тепла. Товщина снігового покриву в області складає 5см. Сніговий покрив не суцільний.

За інформацією Сумського обласного управління водних ресурсів 15 квітня відбулось підняття рівня в р. Ворскла на 4см, на р. Сейм на 2см, на          р. Десна на 14см.  Карабутівське водосховище на р. Ромен набране до рівня природного. Рівень води в Куземинському водосховищі, що на р. Ворскла та Бобровському водосховищі на р. Псел встановлено на рівні природного. Рівні води в Нізівському, Маловорожбівському та Михайлівському водосховищах знаходяться на відмітках близьких до природного та регулюються ПАТ «Сумиобленерго» за допомогою щитів. На закритих водоймах товщина льоду на водних об’єктах 5-15см.

Відбувається підтоплення територій:

1.Ділянка автодороги в напрямку с. Могриця Сумського району затоплена шаром води товщиною 35-40см протяжністю близько 10м. Проїзд для автотранспорту по дорозі перекритий. Рух автотранспорту здійснюється по об’їзній дорозі.

2.Підтоплена основна дорога між селами Курмани-Костянтинів Недригайлівського району. Проїзд для автотранспорту по дорозі перекритий. Рух автотранспорту здійснюється по об’їзній дорозі.

3.Ділянка автодороги між селами Боброве-Селище Охтирського району. Рух автотранспорту не перекритий.

Місцеві органи виконавчої влади, управління, установи і об’єднання в області, їх підпорядковані структури і інфраструктура області знаходяться у постійній готовності до безаварійного пропуску повені, льодоходу та паводків.

На території області обстановка контрольована, об’єкти господарювання працюють у штатному режимі.