РОБОТА БУДЕ ПРОДОВЖЕНА...

У Путивльському районі тривають звіти сільських голів. Нещодавно про виконану за минулий рік роботу розповів жителям сільської громади Стрельниківский сільський голова О.М. Малий.

Крім жителів сільської ради, на звіті були присутні голова Путивльської районної державної адміністрації А.І. Косовський, провідні фахівці районних служб, головний лікар комунальної установи Путивльської районної ради Сумської області «Путивльська центральна районна лікарня» Я.В. Кукульняк.

За минулий рік бюджет сільської ради не тільки виконаний, але і перевиконано.Практично закінчується ремонт сільського клубу, сільської ради. Відремонтовано покрівлю школи, проведений поточний ремонт будівлі. Замінено вікна в шкільному спортзалі, встановлено дитячий майданчик для дітей.Частково відремонтовано водопровід, планується робота з ремонту водонапірної башти. Закладені в бюджет кошти на встановлення освітлення вулиць  - проінформував територіальну громаду сільський голова А.М. Малий.

Активно було обговорено соціально-економічну ситуацію в населених пунктах сільської ради, вивчено проблемні питання і шляхи їх вирішення. А це перш за все питання, які найбільше хвилюють людей, стосувалися порядку нарахування пенсій, пільг для вчителів-пенсіонерів, виділення землі в 2 га для особистого селянського господарства працівникам соціальної сфери села, дотації на утримання молодняку великої рогатої худоби і покупку доїльних апаратів, закупівельна ціна на молоко, На них докладно і компетентно відповіли фахівці районних служб.

Для того, щоб встановити сьогоднішні ціни на молоко, які все-таки вище, що діяли в минулі роки, чимало зусиль доклав народний депутат України А.Л. Деркач. За сприяння та тісній співпраці з нашим обранцем отримані чималі суми в районний бюджет, проведена велика робота по ремонту об'єктів соціальної сфери району – підкреслив Анатолій Косовський.

У ході робочої поїздки проведено обстеження місцевого фельдшерського пункту, який на даний час ремонтується. За результатами обстеження об'єкта – голова Путивльської районної державної администрації, А.І. Косовський надав по завершенню робіт доручення головному лікарю Я.В. Кукульняку.

Не один рік проблемою для жителів сільської ради залишався міст через річку Клевень. Анатолій Іванович побував на цьому об'єкті, оглянув міст, щоб зайвий раз переконатися, що роботи виконані сумлінно.