ЩОРІЧНА ВСЕУКРАЇНСЬКА ВЕСНЯНА АКЦІЯ “ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ”.

20 квітня у рамках щорічної всеукраїнської акції “За чисте довкілля” на Путивльщині відбудеться суботник.

На передодні була скликана нарада під керівництвом голови Путивльскої районної державної адміністрації А.І. Косовського та голови Путивльскої районної ради О.Д. Фесенко, за участю керівників підприємств, установ, організацій, начальників структурних підрозділів Путивльскої районної державної адміністрації, виконавчих комітетів міської та сільскіх рад з питань проведення всеукраїнської акції “За чисте довкілля” та про санітарний стан міста. В ході наради підкреслювалось, що ці заходи відбуватимуться на виконання відповідного розпорядження Кабінету Міністрів України в рамках  всеукраїнської акції і спрямовані на благоустрій території району, а саме: ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ побутових та інших відходів, прибирання та приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих та спортивних майданчиків, кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів, місць почесних поховань, вулиць, доріг, тротуарів, велосипедних доріжок, зупинок транспорту та очищення від сміття берегів водойм у населених пунктах.

Про це доповів заступник голови Путивльскої районної державної адміністрації М.І. Корнєв. Досить різким був виступ голови районної ради О.Д. Фесенко. Олексій Дмитрович наголосив, що протягом зими у місті з’явилось багато несанкціонованих сміттєзвалищ. Недостатньо ефективно працює приватне підприємство “АПІС Україна” по вивозу та утилізації побутових відходів.

Багато питань та претензій з цього приводу виникло до міського голови С.А. Павліка. Сергій Анатолійович намагався розповідати про заходи, які будуть виконуватись для наведення належного санітарного порядку на вулицях Путивля. Однак усі його запевнення щодо прибирання міста визвали недовіру в учасників наради.

Критичні зауваження до міського голови висловив голова райдержадміністрації А.І. Косовський. Анатолій Іванович наголосив, що міськраді необхідно спрямувати рішучі організаційні дії для оперативного прибирання міста. А також додав: ”До Путивля кожного дня приїздять десятки, а то й сотні  гостей, туристів практично  з усього світу, і дуже соромно бачити наше стародавнє, славетне місто у такому занедбаному стані”.

Керівники району зазначили що всі роботи з благоустрою міста, населених пунктів району, санітарного очищення кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів, місць почесних поховань планується закінчити до 1 травня, оскільки свято Світлого Христового Воскресіння в цьому році відзначається 5 травня.