ЮРІЙ ЧМИРЬ: «ЗА РОЗВИТКОМ СПОРТУ – МАЙБУТНЄ РЕГІОНУ»

У рамках нових соціальних ініціатив Президента України на Сумщині модернізують спортивну інфраструктуру

«Наші діти мають рости здоровими, фізично розвинутими. Тож ми докладаємо максимум зусиль, аби створити умови для цього, відірвати їх від телевізорів та комп’ютерів», – зазначив голова облдержадміністрації Юрій ЧМИРЬ.

За його словами, у порівнянні з минулими роками спортивна інфраструктура регіону помітно покращилась. Суттєвим кроком стало відкриття футбольного центру європейського зразка «Барса». До кінця року його філії з’являться в Охтирці, Шостці та Конотопі. Наступним кроком стане будівництво на базі Сумської «Барси» першої в Україні Академії футболу, старт якому дав очільник регіону. Проект буде реалізовано у рамках виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА.

«Це буде заклад європейського рівня із сучасною інфраструктурою, комфортними умовами для занять та проживання майбутніх зірок футболу», – прокоментував Юрій Чмирь.

За його словами, будівництво планується завершити до кінця 2014 року. При академії буде створено медичний центр, фітнес-зал, їдальню та бібліотеку.

На спортивній карті Сумщини з’явиться 177 нових спортивних майданчиків, поінформував заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Олександр ЦУПРО. Це будуть сучасні комплекси, де діти матимуть змогу займатися не лише футболом, який наразі стрімко розвивається в регіоні, а й іншими видами спорту. Перелік споруд формувався згідно із заявками, що надійшли з районів, зазначив посадовець.

«177 нових комплексів – це амбітна мета. Ми усвідомлюємо важливість таких кроків і розуміємо всю відповідальність за взяті зобов’язання, перш за все, перед дітьми. Адже це робиться для задоволення інтересів підростаючого покоління, його фізичного розвитку та змістовного дозвілля», – наголосив Олександр Цупро.

Нині на Сумщині проходить місячник «Спорт для всіх – спільна турбота», метою якого є покращення умов для регулярних занять фізичною культурою і спортом. Як повідомив начальник управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Олександр СТРЕЛЬЧЕНКО, до 1 травня в регіоні буде оновлено понад 1000 спортивних майданчиків. На це планується спрямувати близько 400 тисяч гривень з місцевого бюджету та 200 тисяч гривень з додаткових джерел.

«В усіх, без винятку, куточках області проходить місячник «Спорт для всіх – спільна турбота». Для прикладу, на стадіоні у Липовій Долині, який нині приводять до ладу, цього року буде побудовано роздягальню для юних футболістів та споруджено місця для вболівальників. У Білопіллі теж кипить робота. Там оновлюється головний стадіон міста. Вся область працює на перспективу», – резюмував Олександр Стрельченко.