СУМЩИНА АКТИВНО ДОЛУЧИЛАСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АКЦІЇ «ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ»

Юрій ЧМИРЬ: «Ми присвятили суботу не кабінетній роботі, не відпочинку, а довкіллю»

Голова облдержадміністрації разом зі студентами та викладачами Сумського національного аграрного університету взяв участь у благоустрої Веретенівського парку.

«Приємно долучатися до всеукраїнського суботника. Тисячі людей прибирають у своїх дворах, парках, скверах, на вулицях, упорядковують меморіали, пам’ятники, братські могили. Ми маємо дбати про навколишнє середовище, адже  Земля – наш спільний дім», – підкреслив Юрій Чмирь.

За словами очільника області, загальнодержавну акцію з благоустрою підтримали понад 350 тисяч жителів Сумщини, у тому числі близько 50 тисяч учнів загальноосвітніх шкіл та студентів. «Працівники підприємств, школярі, студенти – усі ми із задоволенням взяли до рук граблі, лопати та пензлі. Я щиро вдячний людям, які суботнього ранку не полінувалися, а з гарним настроєм та посмішками вийшли працювати», – зазначив Юрій Чмирь.

У ході толоки в регіоні впорядковано 896 місць увічнення пам’яті загиблих захисників Вітчизни – меморіалів, пам’ятників, братських могил та прилеглих до них територій; прибрано понад 1000 кладовищ; доладовано 951 гектар прибудинкових територій; ліквідовано 183 несанкціоновані сміттєзвалища та вивезено 9,5 тисячі кубометрів сміття; побудовано 13 та відремонтовано 944 існуючі дитячі майданчики; висаджено 26,9 тисячі саджанців плодових та декоративних дерев, 15,1 тисячі кущів; упорядковано 253 гектари квітників та газонів; прибрано території 268 парків і скверів; приведено в належний естетичний вигляд площі та вулиці населених пунктів області; очищено від сміття 325 тисяч квадратних метрів берегів водойм Сумщини.

«Я вражений результатом роботи. Скрізь чисто. Пам’ятники, монументи, сквери приведені до ладу», – поділився заступник міністра закордонних справ України-керівник апарату Андрій ОЛЕФІРОВ, перебуваючи в регіоні.

Андрій ОЛЕФІРОВ разом із представниками обласної влади оглянув територію дитячого парку «Казка» в Сумах та висадив у ньому дерева.