Шановні путивляни!

Минає 27 років від того трагічного дня, коли вогонь Чорнобиля опалив українську землю, душі та долі мільйонів людей.

Чорнобиль продовжує свою руйнівну силу і сьогодні, нагадуючи нам про велику відповідальність перед тими, хто ціною власного здоров'я, ціною власного життя заплатив за чужі помилки і врятував прийдешні покоління.

Чорнобильська катастрофа порушила фундаментальні підвалини людства в соціально-економічному, медичному аспектах, вона зачепила і духовну сферу, бо велика кількість людей втратила своє родовідне коріння, полишивши його на Чорнобильській землі.

Проблеми, породжені катастрофою, з роками не зникають, а трансформуються в інші форми, особливо загострюються соціальні.

Нехай день пам'яті Чорнобиля буде днем нашої національної єдності й солідарності, днем взаємної любові й милосердя.

Бажаємо всім доброго здоров'я, щастя, успіхів і благополуччя.

Голова Путивльської районної

державної адміністрації                                                              А.І. Косовський