На Путивльщині тривають звіти сільських голів

Робочий візит голови Путивльської райдержадміністрації А.І. Косовського до Линівської сільської ради

Привід для зустрічі був важливий - звіт сільського голови Ірини Олександрівни Шевченка про виконану роботу в 2012 році.

У залі сільського клубу розпочато відверту і ґрунтовну розмову про успіхи в роботі, про вирішені і невирішені проблеми. Одне з найважливіших для жителів є питання забезпечення якісною питною водою, знаходиться вже на стадії завершення. Як зазначила Ірина Олександрівна, велику допомогу в цьому надала влада району.

Добрим словом згадали і нашого народного депутата Андрія Леонідовича Деркача, який посприяв виділенню необхідних коштів для капітального ремонту дитсадка «Сонечко», де виховуються дітлахи дошкільного віку.

Сільська влада успішно співпрацює з сільгосппідприємством «Карла Маркса  - 2». Генеральний директор цього господарства - відома і шанована в районі людина, М.Ф. Шаповалов. Він сумлінно виконує умови соціального договору, надаючи селу посильну допомогу.

І ще одна приємна новина - відновлюється робота сільського цегельного заводу. Нагадаємо, що Ліново славилося своїми цінними глинами і найвищої якості цеглою, зробленим з них – зазначила голова сільської ради І.О. Шевченко.

Підводячи підсумки обговорення звіту сільського голови, голова райдержадміністрації А.І. Косовський відповів на численні запитання присутніх. Ці питання були наболілими, а тому досить гострими, хоча задавалися в доброзичливій формі. Людей турбують погані дороги, виплати дітям війни, підвищення закупівельних цін на молоко. Торкнулися і земельні питання - приватизацію присадибних ділянок.

А взагалі, зустріч в Ліново пройшла в діловій, доброзичливій атмосфері. Спілкування з людьми показало, що проблеми в селі є, але їх можна і потрібно вирішувати!