68-річниця Перемоги у Великій Вітчизняній війні

День Перемоги є офіційним святом, оголошеним вихідним днем в Україні. З року в рік центральною вулицею міста - проходить парад на честь Дня Перемоги.

9 травня Путивльщина відзначила 68-у річницю Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.

Начальник Головного фінансового управління Сумської обласної державної адміністрації,депутат районної ради Є.І.Южаков, голова Путивльської районної державної адміністрації А.І. Косовський, голова Путивльської районної ради О.Д. Фесенко, міський голова С.А. Павлік, ветерани Великої Вітчизняної війни, громадськість взяли участь у святкуванні Дня Перемоги у місті Путивль.

Вітаючи учасників мітингу зі святом, керівники району і міста та інші виступаючі наголосили на величезному значенні ратного та трудового подвигу українського та інших братніх народів у Великій Вітчизняній війні, висловили шану і вдячність ветеранам війни за  здобуту ними Перемогу і можливість для прийдешніх поколінь ось уже 68 років жити під мирним небом, закликали молодь бути гідними своїх дідів –ветеранів. Від імені ветеранів з Днем Перемоги присітніх вітав учасник бойових дій Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років Бивалін Микола Євдокимович.

Учасники мітингу поклали квіти та вінки до пам’ятника загиблим воїнам, вшанували пам'ять полеглих у боях хвилиною мовчання.

Урочисті заходи до Дня  Перемоги за участі ветеранів війни та громадськості пройшли також у всіх селах району.