ЮРІЙ ЧМИРЬ: «ФАШИЗМ НА СУМЩИНІ НЕ ПРОЙДЕ!»

Сумщина урочисто відзначила 68 річницю Перемоги у Великій Вітчизняній війні

Тисячі жителів та гостей обласної столиці, ветерани, керівництво регіону, урочисто пройшли вулицями міста, віддали шану всім, хто ціною власного здоров'я та життя наближав Велику Перемогу.

«У цей травневий день ми відзначаємо величне свято – перемогу над фашизмом. Пам'ять про ту страшну війну залишиться навіки в наших серцях, бо право жити в мирі далося нашому народу дорогою ціною», – звернувся до жителів області керівник регіону Юрій ЧМИРЬ.

«Нині в суспільстві з’являються прояви фашизму, які знаходять відгук у молоді. Як керівник області запевняю, фашизм на сумській землі не пройде. Ми зробимо для цього все, що від нас залежить. Я прошу ветеранів якомога більше спілкуватися з молоддю, розповідати про війну», – сказав Юрій Чмирь.

Цього світлого травневого дня за сприяння керівництва області та за підтримки небайдужих жителів регіону на Меморіалі Слави запалав Вічний Вогонь, який не горів десять років. Його запалили від Благодатного вогню, який на Великдень прибув на Сумщину з Єрусалиму.

Нині обласна влада докладає максимум зусиль, аби соціальні ініціативи, проголошені Президентом України Віктором ЯНУКОВИЧЕМ, втілювались в життя. Минулого року ветерани зверталися до влади з проханням оновити медичне обладнання обласного госпіталю. Вже наприкінці 2012 року заклад отримав сучасний рентгенодіагностичний комплекс вартістю 3,5 мільйона гривень. На переконання Юрія Чмиря, це – яскравий приклад того, як держава турбується про здоров’я ветеранів.

Не менш важливим напрямком підтримки ветеранів є виплати до 9 Травня. У рамках реалізації соціальних ініціатив Глави держави одноразову грошову допомогу до Дня Перемоги збільшено на 10%.

Юрій Чмирь побажав ветеранам міцного здоров'я, бадьорості духу, любові й поваги рідних та довгих років життя під мирним небом нової Сумщини.

Мітинг-реквієм завершився урочистим маршем кадетів, військовослужбовців зенітно-ракетного полку, підрозділів УМВС України в Сумській області, представників ветеранських організацій.