Зустріч з ветеранами напередодні Дня Перемоги

8 травня, напередодні Дня Великої Перемоги, в Путивльському районному територіальному центрі проходив святковий вогник «Солдатська каша». Зі святом ветеранів Великої Вітчизняної війни привітали перший заступник голови Путивльськой районної державної адміністрації Котенко В.В. та заступник голови районної ради Мартиненко В.О., висловили слова подяки за їх мужність, віру у Велику Перемогу, життєву мудрість, відвагу, висловили сподівання, що молоде покоління буде пам'ятати подвиг досконалий їх співвітчизниками. Щирі слова привітань та подяки пролунали на адресу ветеранів від директора територіального центру Валькової В.В., яка привітала ветеранів - фронтовиків, трудівників тилу, партизанів, підпільників всіх тих, хто на своїх плечах виніс тягар воєнного лихоліття, відбудовував країну в повоєнні роки, віддаючи свої сили і здоров'я.

На святі звучали пісні воєнних років у виконанні народного хору «Ветеран», зі сльозами на очах присутні в залі підспівували знайомі мелодії. Однією з багатьох солістів хору була підопічна відділення соціальної допомоги на дому Абрамова Наталія Сергіївна, яка є членом сім'ї загиблого ветерана війни.

Після закінчення концерту, працівники терцентру пригощали ветеранів за святково накритими столами «солдатською кашею». Котенко В.В. та Мартиненка В.А. ще раз привітали гостей зі святом, побажали їм міцного здоров'я, щастя і довгих років життя. В теплій, дружній обстановці ветерани ділилися спогадами минулих років, читали вірші, співали пісні. Гудименко Олексій Максимович - інвалід Великої Вітчизняної війни, поділився спогадами своєї молодості, згадав своїх бойових товаришів, запропонував пом'янути тих, хто не дожив до наших днів. Ніколи не забудуться в його пам'яті ті страшні битви, в яких йому довелося брати участь, захищаючи свою Батьківщину. На святі було приємно бачити радісну посмішку інваліда Великої Вітчизняної війни Федорцовой Марії Борисівни, учасника бойових дій - Дегтярьової Людмили Митрофанівни, їм, ще зовсім молодим дівчаткам, довелося пережити всі тяготи війни. Велика подяка всім ветеранам Великої Вітчизняної війни, які надали нам честь бути присутнім на святі.