НА ПУТИВЛЬЩИНІ ВІДБУЛАСЯ ПРЕЗЕНТАЦІ РОЗВИТКУ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОГО ФУТБОЛУ

14 травня 2013 в центрі позашкільної роботи м. Путивль відбулася презентація проекту розвитку дитячо-юнацького футболу на Сумщині 2012-2013 роки. В заходах взяли участь голова Путивльської районної державної адміністрації Анатолій Косовський та голова Путивльської районної ради Олексій Фесенко.

На презентації також були присутні голови сільських рад району, директори шкіл, викладачі з фізичного виховання, спортивна громадськість, представники ДЮСШ та тренери.

Програма, розрахована на 2012-2015 роки, спрямована на забезпечення можливостей для кожної дитини отримати відкритий доступ до занять футболом, кваліфіковану допомогу тренера, можливість реалізувати себе в професійних футбольних клубах.

Керівництво району прийняло участь у обговоренні питань з приводу розвитку футболу, як в області так і на території району.

Під час презентації голова Путивльської районної державної адміністрації А.І.Косовський нагородив пам’ятними м’ячами переможців Меморіалічного шкільного Євро-2012 (Юр’ївський НВК), переможницю з жіночого футболу (Веселівський НВК) і відділення ДЮСШ.