У ПУТИВЛІ ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТІ ЗАХОДИ З НАГОДИ ДНЯ МЕДИЧНОЇ СЕСТРИ

Медсестер та фельдшерів району привітали заступник голови райдержадміністрації О.М.Шибаєв, головний лікар Комунальної установи Путивльської районної Ради Сумської області «Путивльська центральна районна лікарня» Я.В. Кукульняк.

«Сестринська справа — це мистецтво і наука, вона вимагає розуміння, застосування спеціальних знань та умінь» - зазначив у своєму виступі заступник голови Путивльської районної державної адміністрації О.М. Шибаєв.

Кращих із кращих серед медичних працівників за високий професіоналізм та багаторічну відданість своїй унікальній професії було нагороджено Почесними грамотами та подяками від Путивльської районної державної адміністрації, районої ради та Комунальної установи Путивльської районної Ради Сумської області «Путивльська центральна районна лікарня».