ПУТИВЛЬЩИНА ЗУСТРІЛА УЧАСНИКІВ МАРША МИРУ

м. Путивль вітав учасників XXIII Міжнародного Марша Мира, присвяченому 70-річчю Перемоги в Курській битві.

Мета Маршу: збереження і передача молодому поколінню історичної правди про Велику Вітчизняну та Другу світову війни; розширення партнерського співробітництву між представниками громадянського суспільства міста Курська,районами Курської області, сусідніми регіонами Росії й України.

Делегацію Курської області у складі 25 чоловік: активісти Курського обласного відділення Російського фонду миру, представники національних діаспор і міст Білгород, Суми, Харків, Гомель, студенти, журналісти - зустрічали голова Путивльської районної державної адміністрації А.І. Косовський, перший заступник голови Путивльської районної державної адміністрації В.В. Котенко.

«Приємно, що саме Путивль – колиска партизанської слави – став центром проведення цієї знакової для нас події – наголосив голова Путивльської районної державної адміністрації А.І. Косовський.

В рамках Марша відбулася зустріч з ветеранами Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років Колосовою Г.П., Недосєкіним М.В., Биваліним М.Є., який поділився спогадами про часи Великої Вітчизняної війни, урок миру та мужності, показ документального фільму про Курську битву, звучали пісні у виконанні делегації з Курської області присвячені ветеранам Великої Перемоги.

Для гостей було організовано екскурсії по музеям: Путивльський краєзнавчий музей, Музей партизанської слави, Музей зброї та військової техніки – Спадщанський ліс, також відвідали Мовчанський монастирь.