ПУТИВЛЬЩИНА ВІТАЛА ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА АМАТОРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА

З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва відбулися урочистості, у яких взяли участь голова Путивльської районної державної адміністрації А.І. Косовський, голова Путивльської районної ради О.Д.Фесенко.

У актовому залі краєзнавчого музея м. Путивль зібралися бібліотекарі району, директори будинків культури та сільських клубів, працівники музичної школи, аматори народного мистецтва району, які своєю творчістю та талантами звеличують нашу Путивльщину.

А.І. Косовський привітав з професійним святом присутніх у залі та акцентував увагу на тому, що саме вони дарують людям радість, несуть культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим своєю плідною творчою працею та силою духу звеличують путивльський край!

Почесними грамотами облдержадміністрації, райдержадміністрації та районної ради нагороджено 12 працівників культури та аматорів народного мистецтва.