РАЙОННИЙ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СПАРТАКІАДИ СЕРЕД ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ ПУТИВЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

Голова Путивльської районної державної адміністрації А.І. Косовський вітаючи присутніх, наголосив на важливості спорту в нашому житті.

У змаганнях брали активну участь державні службовці Путивльської районної державної адміністрації, управління Пенсійного фонду України в Путивльському районі, Путивльського відділення Глухівської міської державної податкової інспекції, фінансового управління, управління агропромислового розвитку та управління соціального захисту населення Путивльської районної державної адміністрації та інших державних установ району. Команди між собою змагалися з таких видів спорту: шахи, шашки, настільний теніс, дартс, стрільба.

За підсумками змагань, місця розподілились таким чином:

I місце – Путивльська районна державна адміністрація

II місце – управління соціального захисту населення Путивльської районної державної адміністрації

III місце – управління агропромислового розвитку Путивльської районної державної адміністрації

Переможці районного етапу спартакіади будуть нагороджені грамотами голови Путивльської районної державної адміністрації.