Пошук на сайті

Шановні відвідувачі!

Офіційний сайт Путивльської районної державної адміністрації знаходиться за адресою: http://ptvl.sm.gov.ua/

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ВЕБ-ПОРТАЛУ МІСЦЕВИХ ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Друк

Відтепер ознайомитися з інформацією про діяльність влади можна за адресою http://www.sm.gov.ua

За словами директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Ірини БОГДАНОВОЇ, веб-портал поєднує в собі сторінки структурних підрозділів обласної державної адміністрації та офіційні сайти районних державних адміністрацій, забезпечує максимальний доступ до публічної інформації при спрощеному пошуку.

«Новий веб-портал відрізняється потужністю та сучасними технічними можливостями, уніфікованим стилем сторінок, удосконаленою системою безпеки, має вихід у соціальні мережі. Його користувачі відтепер зможуть оцінювати новини, коментувати їх, пересилати електронною поштою», – розповіла про переваги оновленого веб-ресурсу Ірина Богданова.

Система електронного запиту публічної інформації, удосконалений механізм пошуку та корисні посилання значно розширюють функціональні можливості веб-порталу.

У перспективі планується запровадити трансляцію в онлайн-режимі заходів, які проводяться в облдержадміністрації, розміщення відеоматеріалів про діяльність влади, започаткувати роботу Інтернет-приймальні.

Ірина Богданова висловила сподівання, що новий веб-портал стане одним із найбільш запитуваних місцевих ресурсів, що забезпечить ефективну комунікацію влади та громадськості, сприятиме їх конструктивному діалогу.