В М. ПУТИВЛІ ВІДБУВСЯ ЧОТИРНАДЦЯТИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР З ГРЕКО-РИМСЬКОЇ БОРОТЬБИ

За підтримки Путивльської районної державної адміністрації в районі відбувся турнір з греко-римської боротьби, присвячений пам'яті легендарного комісара-ковпаківця, Героя Радянського Союзу С. В. Руднєва.

Цього разу він зібрав близько ста шістдесяти учасників, з яких чотири діючих чемпіона України серед юнаків. У турнірі взяли участь близько десяти команд практично з усіх регіонів України.

В результаті наполегливої і нелегкої боротьби, незважаючи на високий рівень суперників дуже добре проявили себе молоді спортсмени Путивльської ДЮСШ. З них зайняли призові місця хлопці наступних вагових категорій:

Станіслав Лучанінов ( 36 кг) - 3 місце, Михайло Сухоставець ( 47 кг) - 3 місце, Данило Кривоніс (63 кг) - 3 місце, Олександр Кардашов (58 кг ) - 3 місце, Олег Титов (63 кг) - 2 місце, В'ячеслав Зайкін ( 55 кг) - 2 місце, Євген Ступак (69 кг) - 2 місце.

Чемпіонами у своїх вагових категоріях стали: Микола Іллінський ( 53 кг), який був також визнаний кращим борцем турніру, Владислав Опімах (54 кг), Ігор Бровкін (69 кг). Всі ці хлопці тренуються під керівництвом молодого тренера Путивльської ДЮСШ, майстра спорту України Віталія Сергійовича Мужецького.

Переможці та призери турніру були нагороджені кубками, медалями, грамотами. Також окремо були вручені грошові призи за волю до перемоги і кращу техніку.

Проявили бійцівські якості, показали відмінну боротьбу Віктор Коняєв, Андрій Вівсянка. Павло Процков, Кирило Шевцов, Олександр Ковальчук, Дмитро Деркач, Богдан Харитонов, Данило Горбатко. Максим Німців і інші хлопці борцівської секції Путивльської ДЮСШ.

Почесними гостями турніру стали заступник голови обласної ради Бояринцев Олег Анатолійович, президент військово-патріотичного клубу «Мужність» майстер спорту міжнародного класу, начальник управління у справах сім'ї, дітей і молоді Сумської ОДА Олег Юрійович Лата, голова Путивльської райдержадміністрації А. І. Косовський, голова районної ради А. Д. Фесенко, перший заступник голови райдержадміністрації В.В. Котенко.

Почесними гостями спортивного свята також були заслужений тренер СРСР, України і Росії А. С. Єфремов, вихованець Путивльської ДЮСШ, тренер Київського спортивного ліцею-інтернату, майстер спорту міжнародного класу В. В. Литвинчук, майстер спорту України, переможець багатьох міжнародних турнірів, неодноразовий учасник чемпіонатів світу та Європи. В. Щеглов. За своїх юних земляків хворіли майстра спорту Дмитро Володимирович Шпак і Олег Володимирович Шпак, Сергій Михайлович Капінос, Андрій Вікторович Полтавців, Артем Вікторович Кириченко, Юрій Володимирович Бунев та інші.