ВШАНУВАЛИ ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСІВ, ЗМАГАНЬ, ОЛІМПІАД

В Путивльському  центрі позашкільної роботи відбулося районне свято вшанування переможців олімпіад, конкурсів, турнірів «Вітрила надій», організоване відділом освіти, молоді та спорту Путивльської районної державної адміністрації. Обдарованих учнів загальноосвітніх шкіл району та вихованців Центру позашкільної роботи,переможців районних, обласних, всеукраїнських конкурсів, змагань, олімпіад, та педагогічних працівників, які підготували цих переможців,  привітали та вручили цінні подарунки Косовський А.І., голова Путивльської районної державної адміністрації, Котенко В.В., перший заступник голови, Фесенко О.Д., голова Путивльської районної ради, Мартиненко В.О., заступник голови, Гурєєв С.В., перший заступник міського голови, Свердлікова І.М., начальник фінансового управління Путивльської районної державної адміністрації, Давидова С.М., начальник відділу культури Путивльської районної державної адміністрації.

Гості побажали переможцям  успіхів у навчанні, більше перемог та гарного настрою під час літніх канікул. Начальник відділу освіти, молоді та спорту Путивльської районної державної адміністрації Шконда Л.О. вручила приз «Мудра Сова» директору Путивльського навчально- виховного об’єднання Лєпьошкіній Т.В. за зайняте І місце закладу серед загальноосвітніх шкіл району за показниками переможців у ІІІ(обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.