ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ СІМНАДЦЯТОЇ СЕСІЇ ПУТИВЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

На сесії депутати районної ради шостого скликання розглянули ряд важливих питань:

1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за I квартал 2013 року.
  2. Про звіт постійної комісії районної ради шостого скликання з питань охорони  здоров’я, материнства, дитинства, прав жінок та соціального захисту населення про проведену роботу.

Також розглянуті інші нагальні питання.

Слід додати, що вже традиційно в роботі сесії брали участь голови місцевих рад, керівники райдержадміністрації та її управлінь і відділів, керівники підприємств, установ, організацій району, які також прийняли активну участь в обговоренні питань порядку денного  сімнадцятої сесії.