НАРАДА ЩОДО ВІДНОВЛЕННЯ ОБ’ЄКТІВ КУЛЬТУРИ НА ПУТИВЛЬЩИНІ

На виконання доручень Президента України В.Ф. Януковича на Путивльщині тривають капітальні ремонти закладів культури

Голова Путивльської районної державної адміністрації А.І. КОСОВСЬКИЙ провів нараду з питань підготовки та проведення капітального ремонту об’єктів соціально-культурного побуту за участю заступника голови Корнєва М.І., міського голови Павліка С.А., начальника відділу культури райдержадміністрації Давидової С.М., начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Шконди Л.О., головного лікаря Комунальної установи Путивльської районної Ради Сумської області «Путивльська центральна районна лікарня» Кукульняка Я.В.

У 2012 році зроблено капітальний ремонт 13 клубних закладів, на 2013 рік планується відремонтувати 2 клубні заклади: Путивльський районний будинок культури - на даний час триває ремонт, Сафонівський центр дозвілля.

Керівники доповіли про розпочаті роботи на об’єктах, про проведені роботи щодо виготовлення проекто-кошторисної документації на капітальні ремонти установ культури.

Всі питання розглянуті. За результатами наради були дані доручення.