ОЗДОРОВЛЕННЮ ДІТЕЙ ПУТИВЛЬЩИНИ – ОСОБЛИВА УВАГА ВЛАДИ

Реалізація в районі завдань та соціальних ініціатив Президента України щодо належної організації літнього відпочинку дітей. Питання оздоровлення знаходиться на особливому контролі Глави держави.

В оздоровчий період 2013 року  планують розпочати  роботу   25 пришкільних таборів ,  6 профільних таборів, 1 табір праці та відпочинку та комунальний заклад Путивльської районної ради Сумської області «Дитячий оздоровчий табір «Восход» . Усього планується охопити відпочинком та оздоровленням 1280 осіб , що складає 63,1 % від загальної кількості  школярів. У пришкільних  таборах планується охопити відпочинком 819 дітей , у профільних – 215 дітей , у таборі праці та відпочинку – 15 дітей , у дитячому  оздоровчому  таборі "Восход" -180 дітей протягом двох оздоровчих змін. 550 студентів вищих навчальних закладів планується оздоровити під час роботи ремонтних та трудових бригад.

В умовах дитячого відділення  комунальної установи Путивльської районної ради  Сумської області «Путивльська центральна районна лікарня»

планується оздоровити 40 дітей з числа дітей з інвалідністю та дітей диспансерної групи.

В оздоровчий період буде оздоровлено 100% дітей-сиріт, та дітей, що позбавлені батьківського піклування та 70 % дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей Путивльського району шкільного віку. Сьогодні тривають підготовчі роботи у оздоровчих та відпочинкових таборах, що незабаром гостинно відчинять двері для дітвори. Саме питання підготовки та проведення оздоровчо-відпочинкової кампанії 2013 року було розглянуто на відеоселекторній нараді та нараді за участю керівника апарату Путивльської райдержадміністрації Н.М. Приходько та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.