НА ПУТИВЛЬЩИНІ ПРОЛУНАВ ОСТАННІЙ ДЗВОНИК

«Нові соціальні ініціативи Президента України: діти – майбутнє України»

В урочистих заходах з нагоди останнього дзвоника брали участь перший заступник голови Путивльської районної державної адміністрації В.В.Котенко, заступник голови Корнєв М.І., депутати районної та сільських рад.

Зокрема заступник голови райдержадміністрації Корнєв М.І. завітав на свято Останнього дзвоника до Путивльської загальноосвітньої школи   I-III ступенів №1 ім. Радіка Руднєва.

Вітаючи учнів та вчителів зі святом Микола Іванович наголосив, що сьогодні питання розвитку освітянської галузі знаходиться у числі першочергових завдань державної політики. Сьогодні Президент України В.Ф.Янукович приділяє надзвичайно велику увагу питанням всебічного розвитку дитини, підтвердженням чого є активна робота над реалізацією низки соціальних ініціатив спрямованих на захист та розвиток дітей.