НА ПУТИВЛЬЩИНІ ПРОЙШЛИ ЗАХОДИ ПРИСВЯЧЕНІ РОЗВИТКУ ФУТБОЛУ

В районі впроваджуються соціальні ініціативи Президента України шодо розвитку футболу, наголошує голова Путивльської районної державної адміністрації А.І.Косовський.

Протягом квітня - травня 2013 року в загальноосвітніх навчальних закладах  пройшли заходи які присвячені розвитку футболу. Навчальними закладами було проведено: вікторини, конкурси малюнків, фото, брейн-ринги. Вчителями фізичної культури проведені інтегровані уроки-конкурси, виховні позаурочні заходи з презентаціями про видатних українських футболістів. Перед проведенням виховних заходів було передбачено певну підготовку знань з історії футболу,діти складали вірші про футбол, вивчили пісні про футбол, на уроках української мови написані твори про улюблених футболістів. Заключним етапом було проведення спортивних змагань з футболу, в яких взяло участь близько 50 каманд.В багатьох школах виступали змішані команди, де  з хлопцями грали і дівчата.

Наступним етапом стане проведення з 05.06.по 10.06 2013 року районних змагань серед команд загальноосвітніх навчальних закладів в рамках проведення Кубку шкільного футболу Сумщина 2013 "Діти – майбутнє України" – зазначив посадовець.