ТУТ БУДЕ ЗБУДОВАНИЙ ЗАВОД…

У селі Скуносове закладений перший камінь майбутнього підприємства.

Завдяки зусиллям депутата обласної ради Валерія Валентиновича Волкова незабаром буде побудований молокозавод в с. Скунсове.

Він буде знаходиться там, де зараз збудований молокоперероблючий цех сільськогосподарського кооперативу "Ярославна". Цілком зрозуміло, що це дасть нові робочі місця, можливість успішно співпрацювати з виробниками продукції,  та знову побачити на полицях наших магазинів такі бажані продукти.

Проектна потужність скуносівського заводу розрахована на переробку п’яти тон молока за добу. Тут буде встановлене сучасне устаткування. У переліку продуктів, які плануються виготовляти є різні види молока, ряжанка, йогурти, морозиво.

Слід відмітити, що устаткування придбане в основному за кордоном, перш за все в Ізраїлі. На будівництво виділено більш ніж п’ять мільйонів гривень.

І ось декілька днів тому тут був закладений перший символічний камінь  у фундамент нового підприємства. У заходах прийняли участь начальник головного управління АПК В.М. Івченко голова, райдержадміністрації А.І. Косовський. Новобудівлю освятив намісник Спасо-Преображенського собору отець Богдан.

Дуже важливо, що майбутня продукція зі скуносівською маркою буде екологічно чистою без домішок та додавань.