НОВА ЕЛІТА НАЦІЇ

За сприяння облдержадміністрації відбулося оцінювання учасників конкурсу з добору кандидатів до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації»

Оцінювання кандидатів відбулося на базі державного закладу післядипломної освіти «Сумський центр підготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій»

Кандидати до Президентського кадрового резерву проходили тестування на предмет володіння загальними та спеціальними знаннями, необхідними вміннями та навичками, анкетування з визначення морально-психологічних і ділових якостей, комп’ютерне тестування з іноземної мови, інтерв’ю з метою оцінювання тез публічного виступу.

Оцінювання учасників конкурсу здійснювалось експертною комісією інтерв’ю-центра, під головуванням директора Сумського центру післядипломної освіти Світлани ВАРУХИ, начальника Управління державної служби Головдержслужби України в Сумській області Максима ГАВРИЛЮКА.

За попередніми результатами переважна більшість учасників добору показали високий рівень знань та навичок, вміння тримати себе та презентувати свої особисті здобутки.

Всього в оцінюванні взяли участь 90 осіб – керівники державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємці, науковці.

Сформований рейтинг учасників добору до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» буде переданий до Національного агентства України з питань державної служби для визначення осіб, які візьмуть участь у фінальному відборі.