Поздоровлення до Дня незалежності України

Шановні путивляни та гості сайту!

Дозвольте щиро привітати вас

зі святами – Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України

Для кожного громадянина нашої держави День Незалежності – визначне свято. Ця дата навіки увійшла в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпила його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.

На нас та на наших нащадків покладений обов’язок розбудовувати і зміцнювати державу, примножувати споконвічну славу України. Будьмо ж гідними наших предків, будемо патріотами рідної землі, чесно та сумлінно працюватимемо на благо держави, на користь своїх дітей та онуків.

Бажаємо усім достатку у родинах, добробуту, віри в щасливий прийдешній день, наснаги і оптимізму, а рідній Україні – розвитку і процвітання!

З повагою-

Голова Путивльської районної