Пошук на сайті

Шановні відвідувачі!

Офіційний сайт Путивльської районної державної адміністрації знаходиться за адресою: http://ptvl.sm.gov.ua/

З метою оперативного отримання інформації, недопущення фактів порушення прав фізичних осіб-підприємців та господарюючих суб’єктів, незаконного втручання в їх господарську діяльність, тиску з боку органів державного контролю, а також органів прокуратури при здійсненні правозахисної діяльності, розпорядженням Генерального прокурора України та прокурора Сумської області створена «гаряча лінія» для підприємців
Телефон «гарячої лінії» працює крім святкових днів та вихідних
понеділок-п'ятниця з 9 до 18 години. (0542) 221-183

У неробочий час приймання інформації здійснюється за номером (0542) 220-031

ПУТИВЛЬСЬКЕ РАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ ПОВІДОМЛЯЄ

Друк

З 1 липня 2013 року вступають в дію зміни до Закону України « Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» в  частині реформування системи органів державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Згідно даних змін з другого півріччя 2013 року державні реєстратори, які вели облік юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців, перейдуть у підпорядкування Державної реєстраційної служби України, яка входить до структури Міністерства юстиції України.

На даний час вживаються заходи щодо забезпечення безперебійного функціонування системи державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців у період передачі функцій з державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. Уряд розпорядився розмістити відповідні підрозділи Укрдержреєстру у приміщеннях, в яких розташовувалися державні реєстратори місцевих державних адміністрацій. Так, завдяки налагодженій співпраці державний реєстратор деякий час працюватиме в тому ж приміщенні, де і працював.

 

НА СУМЩИНІ СТАРТУВАЛА АКЦІЯ «ЗАХИСТИ ПРАВА ДИТИНИ»

Друк

Шановний житель Сумщини!

З 1 червня по 30 червня 2013 року, у рамках реалізації нових соціальних ініціатив Президента України: «Діти – майбутнє України»,  щоп’ятниці з 08:00 до 16:00 години Ви зможете звернутись на телефонну «гарячу лінію» з питань захисту дітей з різних питань, а саме: неналежне лікування дітей, перешкоди при влаштуванні дитини до дитячого садку, приниження гідності дитини, недотримання етики медичними працівниками, невчасне та неякісне надання медичних послуг, забезпечення ліками за пільговими рецептами, позбавлення батьківських прав, відсутність умов дозвілля, недоступність спортивних споруд та секцій, проблеми з усиновленням дітей, встановленням опіки та піклування над ними, недоліки при влаштуванні у дитячі будинки сімейного типу та прийомні сім’ї, а також створення дитячих будинків сімейного типу.

Детальніше...
 

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ПУТИВЛЬЩИНИ!

Друк

За повідомленням обласного центру з гідрометеорології 1-2 червня у регіоні очікується ускладнення погодних умов

Синоптики прогнозують грозові дощі, місцями сильні зливи, в окремих районах Сумщини – град та шквали до 15-20 метрів за секунду, місцями – до 22 метрів за секунду.

Просимо жителів Путивльщини бути максимально обережними під час погіршення погодних умов!

 

Районний оперативний штаб

з координації дій із попередження

і ліквідації надзвичайних ситуацій

 

ШАНОВНІ БАТЬКИ ДІТЕЙ-ІНВАЛІДІВ!

Друк

06 червня 2013 року запрошуємо Вас та Вашу дитину для проведення медичного огляду дитини-інваліда спеціалістами виїзної соціально-медичної реабілітаційної бригади Сумського обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів, яке відбудеться в приміщенні Путивльського районного територіального центра соціального обслуговування за адресою: м. Путивль, вул. Кірова, 93.

За додатковою інформацію звертатись до управління соціального захисту населення Путивльської РДА кабінет  № 4 або за телефоном 5 53 49.

 

Увага "Гаряча лінія"

Друк

Як відомо, 2012 рік став одним з найбільш плідних на прийняті зміни до земельного законодавства. Нововведення до повноважень територіальних органів Держземагентства, нові Закони України, постанови та інші підзаконні акти, які в основному вступили в силу з 01.01.2013р., все це спричиняє багато запитань з боку як землевласників так і землекористувачів.

У зв’язку з чисельними та суттєвими змінами в земельному законодавстві при Головному управлінні Держземагентства у Сумській області створено консультаційний штаб з питань роз’яснення норм земельного законодавства, при якому щоденно протягом робочого тижня (з 8.00 до 18.00) діє телефонна «гаряча лінія», телефон – (0542) 77-04-26. Керівник штабу – заступник начальника Головного управління Сергій Петрович ДЕДЕРКО.

Дія консультаційного штабу не обмежена певним періодом. Метою його створення є оперативне реагування на звернення громадян, які носять роз’яснювальний характер

 

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності – фізичних та юридичних осіб!

Друк

15.04.2013 року з 10.00 в приміщенні Глухівської ОДПІ буде надана можливість бажаючим отримати безкоштовні електронні ключі. За довідками звертатися за тел. 2-62-63, 2-51-50.

 

Увага, оголошення!

Друк

Про проведення конкурсу з добору кандидатів до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» у 2013 році

На виконання Указу Президента України від 05.04.2012 № 246 «Про Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації» оголошується конкурс з добору кандидатів до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» у 2013 році.

Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації» формується з метою добору та підготовки до роботи у сферах державного управління, що мають пріоритетне значення для досягнення цілей соціально-економічного розвитку, найбільш обдарованих громадян України.

Детальніше...
 

ОГОЛОШЕННЯ про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у 2013 році

Друк

Національним агентством України з питань державної служби відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19.09.2007 №1152 «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» оголошується проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

Метою проведення Конкурсу є зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців.

Конкурс проводиться у три тури:

І тур - березень - квітень;

ІІ тур - травень - червень;

ІІІ тур - вересень - жовтень.

Конкурс проводиться серед державних службовців,що належать до II - VII категорії посад державних органів, відповідно до їх організаційно-правового статусу в номінаціях:

"Кращий керівник" (беруть участь керівники структурних підрозділів, які мають загальний стаж державної служби не менш як 5 років, з них на керівних посадах не менш як 2 роки);

"Кращий спеціаліст" (беруть участь спеціалісти,які мають загальний стаж державної служби не менш як 2 роки).

У Конкурсі можуть брати участь державні службовці, які не мають дисциплінарних стягнень.

Для участі у І турі Конкурсу державні службовці подають організаційному комітету з проведення І туру Конкурсу:

- заяву про участь;

- копію особової справи державного службовця за формою П-2ДС;

- подання керівника структурного підрозділу, погоджене з головою профспілкової організації чи ради трудового колективу;

- інші матеріали (публікації в пресі, листи громадян, листи колективів з оцінкою діяльності претендента тощо).

За інформацією щодо участі у І турі Конкурсу необхідно звертатися до оргкомітету з проведення І туру (Секретар Оргкомітету - Князєва І. О., нач. від. орг-кадрової роботи апарату Путивльської райдержадміністрації, 2-й поверх, каб. 12, р.т. 5-21-76).

У рамках Конкурсу проводиться навчання за Комплексною програмою підвищення кваліфікації державних службовців ІІ-VІІ категорій посад, яка розроблена Інститутом підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України. Метою навчання державних службовців за Програмою є набуття та удосконалення системи знань і умінь, як основи професійної компетентності, здатності до ефективного вирішення завдань професійної діяльності в умовах модернізації державного управління, реалізації системних реформ, формування громадянського суспільства.

Переможці І туру Конкурсу нагороджуватимуться грамотами голови Путивльської районної державної адміністрації.

Переможці та лауреати ІІІ туру Конкурсу:

- користуються правом цільового направлення та вступу поза конкурсом до Національної академії державного управління при Президентові України, її регіональних інститутів, магістратур вищих навчальних закладів, які проводять підготовку фахівців за спеціальностями освітньої галузі "Державне управління";

- рекомендуються для проходження стажування в центральних органах виконавчої влади та інституціях державного управління за кордоном;

- рекомендуються для зарахування до кадрового резерву на вищі посади в державному органі, в якому вони працюють, або на відповідні посади в державних органах вищого рівня.

Організаційним комітетом вносяться пропозиції керівникам державних органів, у яких працюють переможці та лауреати, щодо дострокового присвоєння їм чергових рангів державного службовця відповідно до законодавства.

Детальна інформація - на сайті Нацдержслужби України.

Успіхів учасникам та організаторам Конкурсу!

 

Оголошення

Друк

02 березня 2013 року з 12.00 до 18.00 у с. Патріотівка Лебединського району на території Першого Сумського кінного племінного заводу відбудеться зимовий ралі «Кубок Губернатора».

Вхід безкоштовний.

Маршрутне таксі курсуватиме від зупинки «Аеропорт» до Першого Сумського кінного племінного заводу з 11.00 до 13.00.

 

До уваги керівників підприємств, установ, організацій та фізичних осіб-підприємців

Друк

01.01.2013 закінчується термін зміни виду економічної діяльності      (КВЕД – 2005 на КВЕД – 2010). Вам необхідно подати до державного реєстратора Путивльської районної державної адміністрації реєстраційні картки (форма №4 для юридичних осіб і форма №11 для фізичних осіб-підприємців) за адресою: м. Путивль вул. Першотравнева, 84.

 
«ПочатокПопередня1234НаступнаКінець»