З метою оперативного отримання інформації, недопущення фактів порушення прав фізичних осіб-підприємців та господарюючих суб’єктів, незаконного втручання в їх господарську діяльність, тиску з боку органів державного контролю, а також органів прокуратури при здійсненні правозахисної діяльності, розпорядженням Генерального прокурора України та прокурора Сумської області створена «гаряча лінія» для підприємців
Телефон «гарячої лінії» працює крім святкових днів та вихідних
понеділок-п'ятниця з 9 до 18 години. (0542) 221-183

У неробочий час приймання інформації здійснюється за номером (0542) 220-031

Про співпрацю з Сумською філією ПАТ «Укрексімбанк»

З метою налагодження співпраці підприємств міст та районів Сумської області з Сумською філією ПАТ «Державний експортно-імпортний банк» щодо кредитування суб’єктів господарської діяльності за Програмою енергоефективності в Україні за рахунок коштів позики Європейського банку реконструкції та розвитку надаємо для врахування в роботі інформацію про умови зазначеної Програми:

Умови Програми:

Цільове призначення Інвестиційне фінансування, а саме: фінансування капіталовкладень, спрямованих на підвищення енергоефективності, раціонального використання енергії та застосування відновлюваних джерел енергії.
Строки та умови кредитування
Вид кредитування Невідновлювана кредитна лінія
Сума кредиту До 5000000 дол. США (або більше, у разі погодження такої суми Європейським банком реконструкції та розвитку).
Валюта кредиту Долар США.
Період кредитування На строк не довший, ніж до 31.03.2014.
Пільговий період погашення заборгованості Не більше 24 місяців, починаючи з дати підписання кредитного договору.
Строк вибірки кредиту Протягом 12 місяців з дати підписання кредитного договору згідно з затвердженим графіком вибірки кредитних коштів.
Процентна ставка Від 11% річних в залежності від фінансового стану.
У рамках впровадження Програми енергоефективності, з метою максимізації позитивного впливу, спрямованих на зниження енергоспоживання, проводиться безкоштовний енергоаудит найманими фахівцями.

Додаткову інформацію підприємства зможуть отримати в офісі Сумської філії ПАТ «Укрексімбанк» за адресою: пл. Незалежності, 1, місто Суми або за телефоном: (0542) 67 13 11.