З метою оперативного отримання інформації, недопущення фактів порушення прав фізичних осіб-підприємців та господарюючих суб’єктів, незаконного втручання в їх господарську діяльність, тиску з боку органів державного контролю, а також органів прокуратури при здійсненні правозахисної діяльності, розпорядженням Генерального прокурора України та прокурора Сумської області створена «гаряча лінія» для підприємців
Телефон «гарячої лінії» працює крім святкових днів та вихідних
понеділок-п'ятниця з 9 до 18 години. (0542) 221-183

У неробочий час приймання інформації здійснюється за номером (0542) 220-031

Розпорядникам державних коштів

Про надання послуг у сфері державних закупівель

Відповідно до ст. 10 Закону України "Про здійснення державних закупівель" (далі – Закон) значний перелік інформації щодо проведення процедур закупівель підлягає публікації в державному офіційному друкованому виданні з питань державних закупівель у встановлені Законом терміни. Наказом Міністерства економіки України від 28.07.2010 за № 932 таким виданням визначено інформаційний бюлетень "Вісник державних закупівель".

У зв'язку з виникненням проблем у замовників торгів стосовно практичної реалізації питань щодо своєчасного опублікування інформації про процедури закупівель, Сумська торгово-промислова палата (далі – палата) з метою забезпечення максимальної економії часу для замовників під час подання інформації про державні закупівлі та ефективності обробки даної інформації пропонує нову інформаційно-консультаційну послугу.

Палата забезпечує приймання від замовників процедур державних закупівель інформації, яка підлягає опублікуванню, її перевірку на відповідність затвердженим Мінекономіки формам та опрацювання у разі необхідності, та оперативне направлення для оприлюднення до інформаційного бюлетеня "Вісник державних закупівель". Після обробки та подачі інформації в бюлетень "Вісник державних закупівель" замовник отримує повідомлення про вхідний номер інформації, яка надійшла для публікації, номер бюлетеня та дату його публікації.

За необхідністю для підтвердження опублікування в бюлетені "Вісник державних закупівель" інформації про закупівлі палата також пропонує надання копій розміщеної в бюлетені інформації.

Оплата за послугу здійснюється на підставі рахунку.

Для замовлення зазначеної послуги необхідно подати заявку та укласти договір з палатою. За більш детальною інформацією звертатися по тел./факсу (0542)770-767, або на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду