З метою оперативного отримання інформації, недопущення фактів порушення прав фізичних осіб-підприємців та господарюючих суб’єктів, незаконного втручання в їх господарську діяльність, тиску з боку органів державного контролю, а також органів прокуратури при здійсненні правозахисної діяльності, розпорядженням Генерального прокурора України та прокурора Сумської області створена «гаряча лінія» для підприємців
Телефон «гарячої лінії» працює крім святкових днів та вихідних
понеділок-п'ятниця з 9 до 18 години. (0542) 221-183

У неробочий час приймання інформації здійснюється за номером (0542) 220-031

Чергове засідання постійно діючої комісії з розгляду питань, пов’язаних з погодженням документації із землеустрою, відбудеться 13 червня 2012 року 0 15 годині в приміщенні дозвільного центру при Путивльській районній державній адміністрації. Порядок денний :

1. Розгляд проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Павленку Володимиру Петровичу для розміщення збірного металевого гаражу за рахунок земель державної власності Путивльської міської ради за адресою : м. Путивль, вул. Першотравнева, буд. 90, Путивльського району, Сумської області.

2. Розгляд проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Чернякову Івану Миколайовичу для розміщення збірного металевого гаражу за рахунок земель державної власності Путивльської міської ради за адресою : м. Путивль, вул. Першотравнева, буд. 90, Путивльського району, Сумської області.

3. Розгляд проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Петруня Валерію Івановичу для будівництва індивідуального гаражу за рахунок земель державної власності Путивльської міської ради за адресою : м. Путивль, вул. Кірова, буд. 18, Путивльського району, Сумської області.

4. Розгляд проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Дудкіну Ігорю Володимировичу для розміщення збірного металевого гаражу за рахунок земель державної власності Путивльської міської ради за адресою : м. Путивль, вул. Першотравнева, буд. 90, Путивльського району, Сумської області.

5. Розгляд проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Биряк Світлані Василівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель державної власності Путивльської міської ради за адресою : м. Путивль, вул. Пролетарська, буд. 54, Путивльського району, Сумської області.

6. Розгляд проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Бритікову Олександру Вікторовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель державної власності в межах с. Нова Слобода, вул. Молодіжна, буд. 32, на території Новослобідської сільської ради, Путивльського району, Сумської області.

Начальник відділу Держкомзему

у Путивльському районі,

заступник голови комісії з

проведення реорганізації                                                  Н.В. Шумна