З метою оперативного отримання інформації, недопущення фактів порушення прав фізичних осіб-підприємців та господарюючих суб’єктів, незаконного втручання в їх господарську діяльність, тиску з боку органів державного контролю, а також органів прокуратури при здійсненні правозахисної діяльності, розпорядженням Генерального прокурора України та прокурора Сумської області створена «гаряча лінія» для підприємців
Телефон «гарячої лінії» працює крім святкових днів та вихідних
понеділок-п'ятниця з 9 до 18 години. (0542) 221-183

У неробочий час приймання інформації здійснюється за номером (0542) 220-031

Оголошення про засідання постійно діючої комісії з розгляду питань, пов’язаних з погодженням документації із землеустрою

Чергове засідання постійно діючої комісії з розгляду питань, пов’язаних з погодженням документації із землеустрою, відбудеться 24 липня 2012 року о 10 годині в кабінеті Шибаєва О.М., заступника голови Путивльської районної державної адміністрації, в приміщенні Путивльської райдержадміністрації. Порядок денний :

1. Розгляд проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Чванкіній Наталії Володимирівні для обслуговування індивідуального гаража за рахунок земель державної власності Путивльської міської ради за адресою : м. Путивль, вул. Радянська, 56 «в», Путивльського району Сумської області.

2. Розгляд проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду приватному підприємству «Люкс» для будівництва будівель торгівлі (комерційне використання) за рахунок земель державної власності Путивльської міської ради за адресою : м. Путивль, вул. Кірова, 75, Путивльського району, Сумської області.