З метою оперативного отримання інформації, недопущення фактів порушення прав фізичних осіб-підприємців та господарюючих суб’єктів, незаконного втручання в їх господарську діяльність, тиску з боку органів державного контролю, а також органів прокуратури при здійсненні правозахисної діяльності, розпорядженням Генерального прокурора України та прокурора Сумської області створена «гаряча лінія» для підприємців
Телефон «гарячої лінії» працює крім святкових днів та вихідних
понеділок-п'ятниця з 9 до 18 години. (0542) 221-183

У неробочий час приймання інформації здійснюється за номером (0542) 220-031

Чергове засідання постійно діючої комісії з розгляду питань, пов’язаних з погодженням документації із землеустрою, відбудеться 07 серпня 2012 року о 10 годині в кабінеті Шибаєва О.М., заступника голови Путивльської районної державної адміністрації, в приміщенні Путивльської райдержадміністрації. Порядок денний :

1. Розгляд проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Суворову Олександру Михайловичу для ведення особистого селянського господарства по вул. Партизанська, 59, с. Руднєве Путивльського району Сумської області.

2. Розгляд проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, передбаченої для передачі в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва шляхом проведення земельних торгів у формі аукціону в адміністративних межах Яцинської сільської ради Путивльського району Сумської області  (за межами населених пунктів) з земель сільськогосподарського призначення (землі запасу).