З метою оперативного отримання інформації, недопущення фактів порушення прав фізичних осіб-підприємців та господарюючих суб’єктів, незаконного втручання в їх господарську діяльність, тиску з боку органів державного контролю, а також органів прокуратури при здійсненні правозахисної діяльності, розпорядженням Генерального прокурора України та прокурора Сумської області створена «гаряча лінія» для підприємців
Телефон «гарячої лінії» працює крім святкових днів та вихідних
понеділок-п'ятниця з 9 до 18 години. (0542) 221-183

У неробочий час приймання інформації здійснюється за номером (0542) 220-031

Чергове засідання постійно діючої комісії з розгляду питань, пов’язаних з погодженням документації із землеустрою, відбудеться 23 жовтня 2012 року о 10 годині в кабінеті Шибаєва О.М., заступника голови Путивльської районної державної адміністрації, в приміщенні Путивльської райдержадміністрації. Порядок денний :

1. Розгляд проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду шляхом проведення земельних торгів у формі аукціону для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель державної власності на території Зінівської сільської ради Путивльського району Сумської області.

2. Розгляд проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Шитовій Марії Дмитрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, що знаходяться в межах населеного пункту на території Червоноозерської сільської ради за адресою: Сумська область, Путивльський район, Червоноозерська сільська рада, с. Чаплищі.

3. Розгляд проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Гайворонському Олексію Володимировичу для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель державної власності Путивльської міської ради за адресою: Сумська область, м. Путивль, вул. Пролетарська, 56/2.

4. Розгляд проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Гайворонському Олексію Володимировичу для розміщення збірного металевого гаражу за рахунок земель державної власності Путивльської міської ради за адресою : Сумська область, м. Путивль, вул. Пролетарська, 56/2.

Заступник начальника відділу

Держкомзему у Путивльському

районі                                                                                   К.А. Пермінов