З метою оперативного отримання інформації, недопущення фактів порушення прав фізичних осіб-підприємців та господарюючих суб’єктів, незаконного втручання в їх господарську діяльність, тиску з боку органів державного контролю, а також органів прокуратури при здійсненні правозахисної діяльності, розпорядженням Генерального прокурора України та прокурора Сумської області створена «гаряча лінія» для підприємців
Телефон «гарячої лінії» працює крім святкових днів та вихідних
понеділок-п'ятниця з 9 до 18 години. (0542) 221-183

У неробочий час приймання інформації здійснюється за номером (0542) 220-031

Чергове засідання постійно діючої комісії з розгляду питань, пов’язаних з погодженням документації із землеустрою, відбудеться 06 листопада 2012 року о 10 годині в кабінеті Шибаєва О.М., заступника голови Путивльської районної державної адміністрації, в приміщенні Путивльської райдержадміністрації. Порядок денний :

1. Розгляд проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Есмановій Наталії Миколаївні для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель державної власності на території Путивльської міської ради за адресою : м. Путивль, вул. Північна, буд. 16, Путивльського району Сумської області.

2. Розгляд проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Дем’яненко Олександру Івановичу для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель державної власності Сафонівської сільської ради за адресою : с. Пруди, вул. Центральна, буд. 25, Путивльського району Сумської області.

3. Розгляд проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Волковій Лілії Анатоліївні для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель державної власності Октябрської сільської ради за адресою : с. Скуносове, Путивльського району Сумської області.

4. Розгляд проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Волковій Лілії Анатоліївні для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель державної власності Октябрської сільської ради за адресою : с. Скуносове, Путивльського району Сумської області.

Начальник Відділу                                                          Н.В. Шумна