Пошук на сайті

Шановні відвідувачі!

Офіційний сайт Путивльської районної державної адміністрації знаходиться за адресою: http://ptvl.sm.gov.ua/

З метою оперативного отримання інформації, недопущення фактів порушення прав фізичних осіб-підприємців та господарюючих суб’єктів, незаконного втручання в їх господарську діяльність, тиску з боку органів державного контролю, а також органів прокуратури при здійсненні правозахисної діяльності, розпорядженням Генерального прокурора України та прокурора Сумської області створена «гаряча лінія» для підприємців
Телефон «гарячої лінії» працює крім святкових днів та вихідних
понеділок-п'ятниця з 9 до 18 години. (0542) 221-183

У неробочий час приймання інформації здійснюється за номером (0542) 220-031

ОГОЛОШЕННЯ

Друк

Чергове засідання постійно діючої комісії з розгляду питань, пов’язаних з погодженням документації із землеустрою, відбудеться 13 листопада 2012 року о 10 годині в кабінеті Шибаєва О.М., заступника голови Путивльської районної державної адміністрації, в приміщенні Путивльської райдержадміністрації.

Порядок денний :

1. Розгляд проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства , що знаходиться за адресою - Сумська обл., м. Путивль, вул. К.Маркса,80.

2.Розгляд проекту землеустрою щодо відведення громадянам , мешканцям міста Путивль у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель державної власності (землі запасу), що знаходиться на території Князівської сільської ради Путивльського району Сумської області.