З метою оперативного отримання інформації, недопущення фактів порушення прав фізичних осіб-підприємців та господарюючих суб’єктів, незаконного втручання в їх господарську діяльність, тиску з боку органів державного контролю, а також органів прокуратури при здійсненні правозахисної діяльності, розпорядженням Генерального прокурора України та прокурора Сумської області створена «гаряча лінія» для підприємців
Телефон «гарячої лінії» працює крім святкових днів та вихідних
понеділок-п'ятниця з 9 до 18 години. (0542) 221-183

У неробочий час приймання інформації здійснюється за номером (0542) 220-031

Чергове засідання постійно діючої комісії з розгляду питань, пов’язаних з погодженням документації із землеустрою, відбудеться 04 грудня 2012 року о 10 годині в кабінеті Шибаєва О.М., заступника голови Путивльської районної державної адміністрації, в приміщенні Путивльської райдержадміністрації. Порядок денний :

1. Розгляд проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Чемолосовій С.М. для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель державної власності на території Путивльської міської ради за адресою: м. Путивль, вул. Воровського, 38/1, Путивльського району Сумської області.

2. Розгляд проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Пешкову Д.І. для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель державної власності на території Путивльської міської ради за адресою: м. Путивль, вул. Воровського, 38/2, Путивльського району Сумської області.

3. Розгляд проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Вінокурову А.Є для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель державної власності на території Путивльської міської ради за адресою: м. Путивль, вул. Луначарського, буд. 33, Путивльського району Сумської області.

4. Розгляд проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Зарубіну Віктору Івановичу для будівництва індивідуального гаражу, що знаходиться в межах населеного пункту на території Путивльської міської ради за адресою: Сумська область, м. Путивль, вул. Першотравнева, квартал № 42.

5. Розгляд проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Примушко Ірині Олександрівні для будівництва індивідуального гаражу, що знаходиться в межах населеного пункту на території Путивльської міської ради за адресою: Сумська область, м. Путивль, вул. Червоноармійська, 94.

6. Розгляд проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Сіренку Сергію Олександровичу для будівництва індивідуального гаражу, що знаходиться в межах населеного пункту на території Путивльської міської ради за адресою: Сумська область, м. Путивль, вул. Кірова, 29.

7. Розгляд проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Гудімовій А.О. для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель державної власності на території Новослобідської сільської ради за адресою: вул. Молодіжна, с. Нова Слобода, Новослобідська сільська рада Путивльського району Сумської області.

Начальник відділу Держкомзему

у Путивльському районі,

заступник голови комісії з

проведення реорганізації                                                  Н.В. Шумна