З метою оперативного отримання інформації, недопущення фактів порушення прав фізичних осіб-підприємців та господарюючих суб’єктів, незаконного втручання в їх господарську діяльність, тиску з боку органів державного контролю, а також органів прокуратури при здійсненні правозахисної діяльності, розпорядженням Генерального прокурора України та прокурора Сумської області створена «гаряча лінія» для підприємців
Телефон «гарячої лінії» працює крім святкових днів та вихідних
понеділок-п'ятниця з 9 до 18 години. (0542) 221-183

У неробочий час приймання інформації здійснюється за номером (0542) 220-031

Шановні виборці м. Путивль і Путивльського району!

Вибори  депутатів місцевих рад та сільських, селищних голів 31 жовтня 2010 року показали, що якість списків виборців постійно зростає і вже сьогодні перебуває на досить високому рівні. Але незважаючи на все це відділом ведення державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації проводиться постійний моніторинг якості бази даних Реєстру виборців. Тому якщо Ви не голосували чи не знайшли себе в списках виборців на минулих виборах, чи виявили деякі неточності в написанні своїх даних просимо Вас уточнити свої персональні дані, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Путивльської районної державної адміністрації.

Особливо це стосується виборців:

- кому після останніх виборів виповнилося 18 років;

- змінили прізвище чи місце проживання протягом останнього періоду;

- мають інформацію про помилкове включення до списків інших громадян, які вже не проживають за адресами, вказаними у списках виборців (змінили місце проживання, померли);

- виборців, колишніх військовослужбовців строкової служби;

- громадян, що повернулися з місць позбавлення волі;

- які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні в них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто.

Запрошуємо Вас до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації - перевірте свої персональні дані для усунення неточностей та помилок під час формування списків виборців.

При собі необхідно мати паспорт громадянина України, а у разі зміни прізвища – документ, що підтверджує ці зміни.

Наша адреса: м. Путивль, вул. Першотравнева, 84, перший поверх, кабінет №5, контактний телефон 5-45-33.

Прийом громадян здійснюється щоденно, крім вихідних, з 8.00 до 17.00, у п'ятницю з 8.00 до 16.00. Обідня перерва: 12.00-13.00.