З метою оперативного отримання інформації, недопущення фактів порушення прав фізичних осіб-підприємців та господарюючих суб’єктів, незаконного втручання в їх господарську діяльність, тиску з боку органів державного контролю, а також органів прокуратури при здійсненні правозахисної діяльності, розпорядженням Генерального прокурора України та прокурора Сумської області створена «гаряча лінія» для підприємців
Телефон «гарячої лінії» працює крім святкових днів та вихідних
понеділок-п'ятниця з 9 до 18 години. (0542) 221-183

У неробочий час приймання інформації здійснюється за номером (0542) 220-031

Увага "Гаряча лінія"

Як відомо, 2012 рік став одним з найбільш плідних на прийняті зміни до земельного законодавства. Нововведення до повноважень територіальних органів Держземагентства, нові Закони України, постанови та інші підзаконні акти, які в основному вступили в силу з 01.01.2013р., все це спричиняє багато запитань з боку як землевласників так і землекористувачів.

У зв’язку з чисельними та суттєвими змінами в земельному законодавстві при Головному управлінні Держземагентства у Сумській області створено консультаційний штаб з питань роз’яснення норм земельного законодавства, при якому щоденно протягом робочого тижня (з 8.00 до 18.00) діє телефонна «гаряча лінія», телефон – (0542) 77-04-26. Керівник штабу – заступник начальника Головного управління Сергій Петрович ДЕДЕРКО.

Дія консультаційного штабу не обмежена певним періодом. Метою його створення є оперативне реагування на звернення громадян, які носять роз’яснювальний характер