З метою оперативного отримання інформації, недопущення фактів порушення прав фізичних осіб-підприємців та господарюючих суб’єктів, незаконного втручання в їх господарську діяльність, тиску з боку органів державного контролю, а також органів прокуратури при здійсненні правозахисної діяльності, розпорядженням Генерального прокурора України та прокурора Сумської області створена «гаряча лінія» для підприємців
Телефон «гарячої лінії» працює крім святкових днів та вихідних
понеділок-п'ятниця з 9 до 18 години. (0542) 221-183

У неробочий час приймання інформації здійснюється за номером (0542) 220-031

НА СУМЩИНІ СТАРТУВАЛА АКЦІЯ «ЗАХИСТИ ПРАВА ДИТИНИ»

Шановний житель Сумщини!

З 1 червня по 30 червня 2013 року, у рамках реалізації нових соціальних ініціатив Президента України: «Діти – майбутнє України»,  щоп’ятниці з 08:00 до 16:00 години Ви зможете звернутись на телефонну «гарячу лінію» з питань захисту дітей з різних питань, а саме: неналежне лікування дітей, перешкоди при влаштуванні дитини до дитячого садку, приниження гідності дитини, недотримання етики медичними працівниками, невчасне та неякісне надання медичних послуг, забезпечення ліками за пільговими рецептами, позбавлення батьківських прав, відсутність умов дозвілля, недоступність спортивних споруд та секцій, проблеми з усиновленням дітей, встановленням опіки та піклування над ними, недоліки при влаштуванні у дитячі будинки сімейного типу та прийомні сім’ї, а також створення дитячих будинків сімейного типу.

Тож, щоп’ятниці з 1 по 30 червня 2013 року на прямому зв’язку із жителями області керівники структурних підрозділів Сумської обласної державної адміністрації: Петро Олександрович Павлюк – начальник управління охорони здоров’я, Інесса Олександрівна Пєсоцька – в.о. начальника управління освіти і науки, Валерій Якович Білоус – начальник служби у справах дітей, Тетяна Юріївна Шевченко – директор Сумського обласного центру соціальних служб для дітей та Олександр Юрійович Стрельченко – начальник управління молоді та спорту.

ТЕЛЕФОНИ "ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ"

0-800-301-501

(по території Сумської області)

66-33-77