З метою оперативного отримання інформації, недопущення фактів порушення прав фізичних осіб-підприємців та господарюючих суб’єктів, незаконного втручання в їх господарську діяльність, тиску з боку органів державного контролю, а також органів прокуратури при здійсненні правозахисної діяльності, розпорядженням Генерального прокурора України та прокурора Сумської області створена «гаряча лінія» для підприємців
Телефон «гарячої лінії» працює крім святкових днів та вихідних
понеділок-п'ятниця з 9 до 18 години. (0542) 221-183

У неробочий час приймання інформації здійснюється за номером (0542) 220-031

ПУТИВЛЬСЬКЕ РАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ ПОВІДОМЛЯЄ

З 1 липня 2013 року вступають в дію зміни до Закону України « Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» в  частині реформування системи органів державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Згідно даних змін з другого півріччя 2013 року державні реєстратори, які вели облік юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців, перейдуть у підпорядкування Державної реєстраційної служби України, яка входить до структури Міністерства юстиції України.

На даний час вживаються заходи щодо забезпечення безперебійного функціонування системи державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців у період передачі функцій з державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. Уряд розпорядився розмістити відповідні підрозділи Укрдержреєстру у приміщеннях, в яких розташовувалися державні реєстратори місцевих державних адміністрацій. Так, завдяки налагодженій співпраці державний реєстратор деякий час працюватиме в тому ж приміщенні, де і працював.