Пошук на сайті

Шановні відвідувачі!

Офіційний сайт Путивльської районної державної адміністрації знаходиться за адресою: http://ptvl.sm.gov.ua/

НА ПУТИВЛЬЩИНІ З ВІДДІЛОМ ДВС ВТІЛЮЮТЬСЯ НОВІ МЕТОДИ РОБОТИ

Друк

З початку року управлінням Пенсійного фонду в Путивльському районі проведено 5 спільних зустрічей з відділом ДВС. Кожна з таких зустрічей окреслювала план дій та визначала заходи, які необхідно застосувати до того чи іншого боржника.

В результаті 11-ти спільних виходів до  боржників–фізичних осіб бюджет Фонду поповнено на 19,2  тис. гривень, з них у  3-х випадках вилучено готівку в сумі    понад 1 тисяча гривень.

Ці позитивні напрацювання та нові методи примусового стягнення управління планує продовжити до кінця року для досягнення більш якісних  показників.

 

Пенсіонери Путивльщини у березні свої пенсії отримали вчасно

Друк

Небувала снігова заметіль, що пройшла наприкінці минулого місяця значно ускладнила доставку пенсій сільським пенсіонерам, оскільки листоноші самотужки дістатися до деяких сіл просто не могли. Тож на допомогу їм районною владою була направлена снігоочисна техніка та бригади МНСників. Спільними зусиллями пенсійні виплати  були проведені вчасно і в повному обсязі. На разі розпочато виплати пенсій квітня, і можна бути впевненими, що Пенсійний фонд України профінансує їх вчасно!

 

Виплата пенсій через банківські установи стає звичним явищем

Друк

Якщо ще зовсім недавно пенсіонери боязко сприймали можливість одержувати пенсію через банківські установи, то зараз вони охоче на це погоджуються, переконавшись у перевагах такого обслуговування.

Така форма обслуговування має чітку динаміку до поширення, адже вона позбавляє людину непотрібних клопотів. Цьому сприяють різноманітні послуги, що їх пропонують банки: видача пластикових карток, надання кредитів, можливість спрощеної оплати за комунальні послуги, тощо. Установи банків не тільки забезпечують видачу належних одержувачу виплат у зручний для нього час, але й сприяють процесу накопичення пенсіонерами коштів, оскільки залежно від тривалості зберігання їх на поточному рахунку збільшується й сума нарахованих відсотків. Більше того,  банки з року в рік покращують умови обслуговування клієнтів – пенсіонерів: урізноманітнюють послуги, підвищують рівень обслуговування, надають допомогу, тощо. Це сприяє зростанню довіри до всієї банківської системи.

Здійснення виплати пенсій через банківські платіжні картки не тільки відкриває для літньої людини нові можливості щодо комплексного обслуговування, але й економить її вільний час: не потрібно стояти в черзі до каси для отримання пенсії або ж чекати днями листоношу (особливо це актуально, коли дата виплати припадає на вихідні дні). А при переїзді, лікуванні чи відпочинку за межами місця проживання не виникне необхідності брати із собою значну суму коштів готівкою, адже картковий рахунок дасть можливість отримати гроші через мережу банкоматів або в будь – якому відділенні уповноваженого банку на території України.

До речі, із загальної кількості пенсіонерів району через банківські установи обслуговується близько половини.

Для того ж щоб оформити виплату пенсії через банк, необхідні лише паспорт, ідентифікаційний номер та пенсійне посвідчення.

Спробуйте, якщо вагаєтесь!

Начальник відділу з виплати пенсій                                         Н.В. Федоренко

 

На Путивльщині робота «мобільного офісу» - у центрі уваги

Друк

 

На відміну від виїзних прийомів громадян, спектр послуг, що надається «мобільним соціальний офісом» значно ширший, адже громадяни при такій формі обслуговування  мають змогу вирішити питання одразу у декількох службах.

17 січня на території Бобинської сільської ради в роботі такої виїзної бригади разом із сільським головою брали участь представники Районного центру зайнятості, Територіального центру соціального обслуговування та Управління Пенсійного фонду.

Клопоти відвідувачів були пов’язані з нововведенням у законодавстві, призначенням різних видів соціальної допомоги, субсидій тощо. На всі поставленні питання фахівці, що вели прийом, надали вичерпні відповіді.

Подібний формат спілкування з мешканцями на місцях  використовується досить широко, адже він є корисним та взаємовигідним. Під час таких зустрічей, зокрема, працівники Пенсійного фонду отримують додаткову можливість контакту із більш широкою аудиторією, а пенсіонери,  не виїджаючи за межі місця проживання, мають змогу з’ясувати для себе ті питання, що викликають у них сумнів чи інтерес.

 

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПЕНСІНОГО ФОНДУ!

Друк

У НОВОМУ РОЦІ ЗМІНЕНО  ТЕРМІНИ  ЗВІТУВАННЯ  ФІЗИЧНИХ  ОСІБ !

Постановою правління Пенсійного фонду України від 10.12.12 №24-1, внесено зміни до порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» стосовно ЗМІНЕННЯ СТРОКІВ ТА ФОРМИ надання ЗВІТНОСТІ.

Зокрема, фізичні особи – підприємці спрощеної системи оподаткування за 2012 звітний рік звітують ДО 10 ЛЮТОГО.

Звітність подається незалежно від стану фінансово-господарської діяльності і без врахування ведення діяльності. Тобто фізичні особи-підприємці, які припинили свою діяльність або не отримували доходу у 2012 році, зобов’язані подати звіт щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Шановні підприємці звертаємося із проханням не відкладати подання звітності на останні дні звітного періоду. Зробіть це завчасно!

 

Пенсіонери Путивльщини з січня отримали підвищені пенсії

Друк

Це стосується 95% тих, хто отримує пенсії в районі. Розмір мінімальної пенсії зріс з 884 до 894 грн. Відповідно, збільшились і надбавки за понаднормативний стаж, учасникам та «дітям» війни.

Збільшені також пенсії за особливі заслуги перед Україною, додаткова пенсія за шкоду заподіяну здоров’ю та компенсаційні виплати за втрату годувальника відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», розміри державної адресної допомоги інвалідам війни, інвалідам з числа учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та деякі інші виплати.

Додаткові видатки після проведення перерахунку склали близько 78 тис. грн. Загалом у січні на виплату пенсій направлено 10,9 млн. грн., при цьому, середній розмір пенсії в районі склав 1212 грн. Це більше на 182 грн. від розміру за аналогічний період минулого року.

 

До уваги платників єдиного соціального внеску!!!

Друк

З 1 січня 2013 року набрав чинності Закон України від 16.10.2012 № 5455-VI, який змінює пропорції розподілу єдиного внеску. Зазначені в даному Законі зміни дають можливість роботодавцям сплачувати нарахований єдиний внесок одним платіжним дорученням.

В зв’язку з цим  відкриті нові рахунки в органах Державної казначейської служби для зарахування єдиного внеску.

Впровадження в дію вищезазначеного Закону  відчутно спростить механізм розрахунків платників зі сплати єдиного внеску.

 

Довідки: Управління ПФУ в Путивльському районі,                м. Путивль, вул. Кірова, 34, 4 поверх, кабінети 2,4,5 або  за телефоном 5-49-01.

 

Профспілковий семінар в Путивлі

Друк

Актова зала управління ПФУ в Путивльському районі 27 листопада стала місцем проведення семінару-навчання профспілкових ватажків районних підприємств, установ, організацій освіти, медицини, культури, сільського та лісового господарств.

Зібрання проходили за участі голови Сумської обласної ради профспілок Валентини Єсіпчук, і були присвячені колективно-договірним врегулюванням, легалізації та оплаті праці, оформленню трудових відносин між працівниками та роботодавцями.

Використовуючи таку чудову нагоду, фахівці управління висвітили перед присутніми проблемні питання діяльності Фонду та закликали профспілкових лідерів на місцях рішуче долучатися до соціального захисту найманих працівників..

 

Зобов’язання потрібно виконувати

Друк

Погашенню боргів платників спеціалісти відділу обліку надходження платежів та головний спеціаліст – юрисконсульт управління ПФУ в Путивльському районі приділяють першочергову увагу.

Так, з початку року за судовими рішеннями через Державну виконавчу службу в рахунок погашення заборгованості стягнуто з боржників 42 тисячі гривень.

Прикро, але на даний час не виконують свої зобов’язання зі сплати єдиного внеску за 2011 рік 9 приватних підприємців району.

Це Наталія Титенко, Оксана Бережна, Марина Зиміна, Наталія Лошак, Тетяна Мишакова, Марина Кардашова, Тетяна Єжова, Тетяна Терещенко та Валентина Віннікова.

Попереджаємо, якщо кошти у добровільному порядку не будуть сплачені, державні виконавці перейдуть до опису та реалізації майна у цих боржників.

 

 

З жовтня пенсіонери Путивльщини отримують підвищені пенсії

Друк

Це стосується 96% тих, хто отримує пенсії в районі. Розмір мінімальної пенсії зріс з 844 до 856 грн. Відповідно, збільшились і надбавки за понад нормований стаж, учасникам та «дітям» війни.

Збільшені також пенсії за особливі заслуги перед Україною, додаткова пенсія за шкоду заподіяну здоров’ю та компенсаційні виплати за втрату годувальника відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», розміри державної адресної допомоги інвалідам війни, інвалідам з числа учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та деякі інші виплати.

Додаткові видатки після проведення перерахунку склали близько 90 тис. грн. Загалом у жовтні на виплату пенсій буде направлено 10,6 млн. грн., при цьому, середній розмір пенсії в районі склав 1182 грн. Це більше на 189 грн. від аналогічного розміру минулорічного періоду.

 
«ПочатокПопередня12НаступнаКінець»