Сільським жителям – про співпрацю, та діяльність

Зустрічі керівників головного управління з мешканцями сіл області – одна з найпоширеніших форм донесення інформації про діяльність влади, про новації в Пенсійному законодавстві.

Цього разу такий захід відбувся на території Путивльского району в селі Бобіне. На зустріч з заступником начальника головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області Оленою Савісько, незважаючи на клопіт перед Великоднем, прийшло чимало небайдужих людей. Та й тема розмови „Співпраця ветеранських організацій та влади у реалізації соціальних ініціатив Президента України” зацікавила не тільки людей похилого віку, а й значно молодших.

Фахівець обласної установи в доступній формі ознайомила присутніх про новації, що запроваджуються, про співпрацю органів Пенсійного фонду області з ветеранськими організаціями, а також дала відповідь на всі конкретні питання. Люди цікавилися порядком виходу на пенсію, обчисленням страхового стажу, сплатою внесків в добровільному порядку та багато чим іншим.

На особливу подяку заслуговує ініціативна діяльність Бобінського сільського голови Олега Сліпухіна, який доклав багато зусиль для організації зустрічі.