З жовтня пенсіонери Путивльщини отримують підвищені пенсії

Це стосується 96% тих, хто отримує пенсії в районі. Розмір мінімальної пенсії зріс з 844 до 856 грн. Відповідно, збільшились і надбавки за понад нормований стаж, учасникам та «дітям» війни.

Збільшені також пенсії за особливі заслуги перед Україною, додаткова пенсія за шкоду заподіяну здоров’ю та компенсаційні виплати за втрату годувальника відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», розміри державної адресної допомоги інвалідам війни, інвалідам з числа учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та деякі інші виплати.

Додаткові видатки після проведення перерахунку склали близько 90 тис. грн. Загалом у жовтні на виплату пенсій буде направлено 10,6 млн. грн., при цьому, середній розмір пенсії в районі склав 1182 грн. Це більше на 189 грн. від аналогічного розміру минулорічного періоду.