Пенсіонери Путивльщини з січня отримали підвищені пенсії

Це стосується 95% тих, хто отримує пенсії в районі. Розмір мінімальної пенсії зріс з 884 до 894 грн. Відповідно, збільшились і надбавки за понаднормативний стаж, учасникам та «дітям» війни.

Збільшені також пенсії за особливі заслуги перед Україною, додаткова пенсія за шкоду заподіяну здоров’ю та компенсаційні виплати за втрату годувальника відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», розміри державної адресної допомоги інвалідам війни, інвалідам з числа учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та деякі інші виплати.

Додаткові видатки після проведення перерахунку склали близько 78 тис. грн. Загалом у січні на виплату пенсій направлено 10,9 млн. грн., при цьому, середній розмір пенсії в районі склав 1212 грн. Це більше на 182 грн. від розміру за аналогічний період минулого року.