ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПЕНСІНОГО ФОНДУ!

У НОВОМУ РОЦІ ЗМІНЕНО  ТЕРМІНИ  ЗВІТУВАННЯ  ФІЗИЧНИХ  ОСІБ !

Постановою правління Пенсійного фонду України від 10.12.12 №24-1, внесено зміни до порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» стосовно ЗМІНЕННЯ СТРОКІВ ТА ФОРМИ надання ЗВІТНОСТІ.

Зокрема, фізичні особи – підприємці спрощеної системи оподаткування за 2012 звітний рік звітують ДО 10 ЛЮТОГО.

Звітність подається незалежно від стану фінансово-господарської діяльності і без врахування ведення діяльності. Тобто фізичні особи-підприємці, які припинили свою діяльність або не отримували доходу у 2012 році, зобов’язані подати звіт щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Шановні підприємці звертаємося із проханням не відкладати подання звітності на останні дні звітного періоду. Зробіть це завчасно!