На Путивльщині робота «мобільного офісу» - у центрі уваги

На відміну від виїзних прийомів громадян, спектр послуг, що надається «мобільним соціальний офісом» значно ширший, адже громадяни при такій формі обслуговування  мають змогу вирішити питання одразу у декількох службах.

17 січня на території Бобинської сільської ради в роботі такої виїзної бригади разом із сільським головою брали участь представники Районного центру зайнятості, Територіального центру соціального обслуговування та Управління Пенсійного фонду.

Клопоти відвідувачів були пов’язані з нововведенням у законодавстві, призначенням різних видів соціальної допомоги, субсидій тощо. На всі поставленні питання фахівці, що вели прийом, надали вичерпні відповіді.

Подібний формат спілкування з мешканцями на місцях  використовується досить широко, адже він є корисним та взаємовигідним. Під час таких зустрічей, зокрема, працівники Пенсійного фонду отримують додаткову можливість контакту із більш широкою аудиторією, а пенсіонери,  не виїджаючи за межі місця проживання, мають змогу з’ясувати для себе ті питання, що викликають у них сумнів чи інтерес.