Виплата пенсій через банківські установи стає звичним явищем

Якщо ще зовсім недавно пенсіонери боязко сприймали можливість одержувати пенсію через банківські установи, то зараз вони охоче на це погоджуються, переконавшись у перевагах такого обслуговування.

Така форма обслуговування має чітку динаміку до поширення, адже вона позбавляє людину непотрібних клопотів. Цьому сприяють різноманітні послуги, що їх пропонують банки: видача пластикових карток, надання кредитів, можливість спрощеної оплати за комунальні послуги, тощо. Установи банків не тільки забезпечують видачу належних одержувачу виплат у зручний для нього час, але й сприяють процесу накопичення пенсіонерами коштів, оскільки залежно від тривалості зберігання їх на поточному рахунку збільшується й сума нарахованих відсотків. Більше того,  банки з року в рік покращують умови обслуговування клієнтів – пенсіонерів: урізноманітнюють послуги, підвищують рівень обслуговування, надають допомогу, тощо. Це сприяє зростанню довіри до всієї банківської системи.

Здійснення виплати пенсій через банківські платіжні картки не тільки відкриває для літньої людини нові можливості щодо комплексного обслуговування, але й економить її вільний час: не потрібно стояти в черзі до каси для отримання пенсії або ж чекати днями листоношу (особливо це актуально, коли дата виплати припадає на вихідні дні). А при переїзді, лікуванні чи відпочинку за межами місця проживання не виникне необхідності брати із собою значну суму коштів готівкою, адже картковий рахунок дасть можливість отримати гроші через мережу банкоматів або в будь – якому відділенні уповноваженого банку на території України.

До речі, із загальної кількості пенсіонерів району через банківські установи обслуговується близько половини.

Для того ж щоб оформити виплату пенсії через банк, необхідні лише паспорт, ідентифікаційний номер та пенсійне посвідчення.

Спробуйте, якщо вагаєтесь!

Начальник відділу з виплати пенсій                                         Н.В. Федоренко