Пошук на сайті

Шановні відвідувачі!

Офіційний сайт Путивльської районної державної адміністрації знаходиться за адресою: http://ptvl.sm.gov.ua/

З метою оперативного отримання інформації, недопущення фактів порушення прав фізичних осіб-підприємців та господарюючих суб’єктів, незаконного втручання в їх господарську діяльність, тиску з боку органів державного контролю, а також органів прокуратури при здійсненні правозахисної діяльності, розпорядженням Генерального прокурора України та прокурора Сумської області створена «гаряча лінія» для підприємців
Телефон «гарячої лінії» працює крім святкових днів та вихідних
понеділок-п'ятниця з 9 до 18 години. (0542) 221-183

У неробочий час приймання інформації здійснюється за номером (0542) 220-031

ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА НАДАННЯ ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ СУБЄКТАМ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА

Друк

12 червня 2013 року комунальна установа «Сумський обласний фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради оголосив конкурс з визначення суб’єктів малого та середнього підприємництва для надання фінансової підтримки за рахунок коштів  обласного бюджету (далі Конкурс).

Конкурс проводиться відповідно до рішення Наглядової ради Фонду від 07 червня 2013 року протокол № 37 та Положення про  проведення конкурсу з визначення суб’єктів малого та середнього підприємництва для надання фінансової допомоги, затверджене  Рішенням Наглядової ради від  07.06.2013 протокол № 37.

Інформація про умови проведення конкурсу, документи необхідні для прийняття участі у конкурсі  розміщено на сайт bizhelp.in.ua.

Документи приймаються протягом 20 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: місто Суми, вулиця Кооперативна, 3, другий поверх,

Кінцевий строк подачі документів 01 липня 2013 року  17 годин. 30 хв.

Телефони для довідок 0(542)659-117, 0503075668, електронна адреса Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , сайт bizhelp.in.ua

 

Про стажування у Німеччині

Друк

У Сумській області проводиться добір на II півріччя 2013 року та відбір на 2014 рік представників великого, середнього та малого підприємництва, державних, комунальних установ та організацій для стажування у Республіці Німеччина за німецькою частиною (GIZ, колишня InWEnt) Програми заходів з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва ("Українська ініціатива").

Дана програма є елементом зовнішньоекономічної політики Німеччини і шляхом стажувань в Німеччині сприяє виходу українських підприємств на міжнародні ринки, пошуку шляхів реструктуризації підприємств, підвищенню кваліфікації українських менеджерів через отримання ними нових компетенцій в сферах ведення бізнесу та іншими іноземними партнерами, ведення переговорів з представниками інших країн.

Детальніше...
 

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

Друк

З метою створення сприятливого підприємницького середовища, налагодження постійного діалогу між суб'єктами господарювання та представниками Держпідприємництва України доводимо до відома наступну інформацію.

Держпідприємництво України відповідно до Положення, затвердженого Указом Президента України від 30.03.2012р. № 237 здійснює свої повноваження безпосередньо та через утворені розпорядженням Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2012р. № 540-р територіальні органи в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі як структурні підрозділи апарату Держпідприємництва України.

На території Сумської області діє відділ представництва у Сумській, Чернігівській та Харківській областях, що розміщується за адресою: 61003, м. Харків, пл. Рози Люксембург, 10, каб. 105, начальник відділу – Колесніков Олександр Анатолійович, тел. моб.: 050-323-61-02, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Представником Держпідприємництва України у Сумській області, який розміщується за адресою: 40030, м. Суми, пл. Незалежності, 2, каб. 139, є Мосунов Богдан Олександрович, тел. моб.: 066-788-27-10, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

 

Шановні підприємці!

Друк

У відділі розвитку підприємництва та регуляторної політики головного управління економіки Сумської обласної державної адміністрації щоденно з 08.00 до 17.00, крім вихідних та святкових днів, працює "Гаряча лінія" для підприємців за номером 62-08-58.

 

Урочисті заходи з нагоди Дня підприємця

Друк

30 серпня 2012 року в районній державній адміністрації відбулися урочисті заходи з нагоди Дня підприємця. У рамках цього заходу відбулося нагородження переможців районного конкурсу "Кращий підприємець 2012 року", нагородження підприємців грамотами голови Путивльської районної державної адміністрації, районної ради та міського голови, святковий концерт.

Детальніше...
 

Перепідготовка управлінських кадрів для сфери підприємництва

Друк

До 25 серпня 2012 року Сумська регіональна робоча група Міжвідомчого центру з організації перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва (МЦПК) проводить набір для участі в конкурсних відборах представників підприємств (великого, середнього та малого підприємництва), установ та організацій (крім державних службовців) для 10 місячного навчання (очно-заочної модульної форми) у 2012-2013 навчальному році в вищих навчальних закладах (далі – ВНЗ) учасників Програми "Перепідготовка управлінських кадрів для сфери підприємництва" ("Українська ініціатива") (далі – Програми).

Детальніше...
 

До відома суб’єктів господарювання

Друк

У рамках відзначення Дня Краснопільського району 11-12 серпня 2012 року в селі Миропілля відбудеться ІV Міжрегіональний ярмарок за участю суб’єктів господарювання області та прикордонних регіонів Російської Федерації.

Запрошуємо Вас прийняти участь у вищезазначених заходах.

Умови участі в ярмарку розміщені на веб-сторінці “Миропільський ярмарок” (www.myropillya-yarmarok.info).

 

Про участь у виставковій акції "Барвиста Україна"

Друк

В період з 14 по 17 серпня 2012 року на території Національного комплексу "Експоцентр України" у місті Київ відбудеться щорічна загальнодержавна виставкова акція "Барвиста Україна" та в її рамках - Всеукраїнський конкурс-виставка "Кращий вітчизняний товар року".

Підприємствам та організаціям району, бажаючим прийняти участь у виставкових заходах необхідно надати інформацію управлінню економіки Путивльської районної державної адміністрації до 25 травня 2012 року за формою згідно з додатком.

Умови участі у загальнодержавній акції "Барвиста Україна" та Всеукраїнському конкурсі-виставці "Кращий вітчизняний товар року 2012 року" додаються.

 

Про участь у ярмарку

Друк

З 14 по 17 червня 2012 року згідно з планом роботи Єврорегіону "Ярославна" на 2012 рік у місті Свобода Золотухинського району Курської області відбудеться ХІІ міжрегіональний універсальний оптово-роздрібний ярмарок "Курський Коренський ярмарок-2012".

Запрошуємо суб'єктів господарювання взяти участь у ярмарку.

 

Акція "З турботою про українське" стартувала

Друк

На виконання Програми Президента України Віктора Януковича "Україна для людей" у січні поточного року на території України стартувала акція "З турботою про українське", ініціатором якої стали Держспоживінспекція України та Укоопспілка.

Суть акції полягає в тому, що українські виробники зможуть маркувати свої вироби спеціальним стікером з написом "Це не аррlе, це краще", за умов, якщо продукт пройде відповідні тести у спеціалізованих лабораторіях та отримає відповідне погодження.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня123НаступнаКінець»